کشور: آفریقای جنوبی

دانلود فیلم غرامت Indemnity 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم غرامت Indemnity 2021

دنیای یک آتش نشان سابق کیپ تاون وقتی که در کنار جسد همسرش از خواب بیدار می شود بدون اینکه به یاد داشته باشد چه اتفاقی افتاده است و همه شواهد به او به عنوان قاتل اشاره می کند، متزلزل می شود.

دانلود فیلم

دانلود فیلم لالایی The Lullaby 2017 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم لالایی The Lullaby 2017

کلویی ون هیردن (19) با بازگشت به شهر خود، ادن راک، و غرق در تولد اولین فرزندش، سعی می کند با مادر شدن کنار بیاید. در کنار برخورد با مادر فوق‌العاده منتقدش روبی (35 ساله)، کلویی با شوخ طبعی مبارزه می‌کند...

دانلود فیلم محاصره سیلورتون Silverton Siege 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم محاصره سیلورتون Silverton Siege 2022

سه جوان مبارز آزادی را دنبال می کند که به یک بانک آفریقای جنوبی در سیلورتون پناه می برند و بانک و مشتریانش را گروگان می گیرند و تنها در ازای آزادی نلسون ماندلا آنها را آزاد می کنند.

دانلود فیلم

دانلود انیمیشن نیروهای ویژه فک‌ها Seal Team 2021 زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن نیروهای ویژه فک‌ها Seal Team 2021

پس از کشته شدن بهترین دوستش در حمله کوسه، کوین، یک فوک دوست‌داشتنی و در عین حال سرسخت، یک تیم SEAL را جمع‌آوری می‌کند تا با گروهی از کوسه‌ها که از محله پیشی می‌گیرند مبارزه کنند. اما این گروه شاد از مهرهای بین المللی در هم نیست

دانلود فیلم Spell 2020 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Spell 2020

مردی در روستایی آپالاشیا به زمین می نشیند و در اتاق زیر شیروانی یک هودوکار سنتی بیدار می شود. او ناامیدانه تلاش می کند تا از جادوی سیاه او رهایی یابد و خانواده اش را از یک مراسم شوم قبل از طلوع ماه خون نجات دهد.

دانلود فیلم The Empty Man 2020

دانلود فیلم The Empty Man 2020

در ردیابی یک دختر گم شده، یک پلیس سابق با یک گروه مخفی روبرو می شود که سعی می کنند یک موجود ماوراء طبیعی وحشتناک را احضار کنند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Moffie 2019

دانلود فیلم Moffie 2019

مرد جوانی در سال 1981 آفریقای جنوبی باید دو سال خدمت سربازی اجباری وحشیانه و نژادپرستانه خود را به پایان برساند و در عین حال ناامیدانه پنهان کاری همجنس گرایی خود را حفظ کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Settlers 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Settlers 2021

اولین مهاجران بشر در مرزهای مریخ آنچه را که باید برای زنده ماندن از عناصر کیهانی و یکدیگر انجام می دهند.

دانلود فیلم Escape Room: Tournament of Champions 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Escape Room: Tournament of Champions 2021

شش نفر ناخواسته خود را در یک سری دیگر از اتاق‌های فرار حبس می‌کنند و به آرامی وجوه مشترکشان برای زنده ماندن را کشف می‌کنند. با پیوستن به نیروهای دو نفر از بازماندگان اصلی، آنها به زودی متوجه می شوند که همه آنها این بازی را انجام داده اند

دانلود فیلم