کشور: برزیل

دانلود فیلم شبکه زنبور Wasp Network 2019

دانلود فیلم شبکه زنبور Wasp Network 2019

داستان پنج زندانی سیاسی کوبایی که از اواخر دهه 1990 به اتهام جاسوسی و قتل توسط ایالات متحده زندانی شده بودند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم سریع و خشن ۵ Fast Five 2011

دانلود فیلم سریع و خشن ۵ Fast Five 2011

دومینیک تورتو و خدمه‌اش از مسابقه‌های خیابانی در حالی که در چشم‌های یک قاچاقچی قدرتمند برزیلی و یک مامور خطرناک فدرال هستند، برای خرید آزادی خود، نقشه‌ای را برای دزدی عظیم می‌گذارند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم تگزاس Texas 2018

دانلود فیلم تگزاس Texas 2018

داستان دو دوست ساسان و بهرام. ساسان در برزیل زندگی می‌کند و بهرام نیز به او می‌پیوندد، اما در این بین با چالش‌ها و ماجراجویی‌های مختلفی روبرو می‌شوند.

دانلود فیلم تیم گجت در اعماق فضا GadgetGang in Outer Space 2017

دانلود فیلم تیم گجت در اعماق فضا GadgetGang in Outer Space 2017

هنگامی که یک سفینه فضایی به زمین برخورد می کند و گروهی از بیگانگان فضایی کوچک عجیب و غریب را نشان می دهد که در حال فرار برای زندگی خود هستند، بچه های "GadgetGang" - گاس، فیبی، فرانچسکو، میتسو، مری آن، موز، و تانک - به زودی متوجه می شوند که این برنده شده است. مادر نباش...

دانلود فیلم

دانلود فیلم Ad Astra 2019

دانلود فیلم Ad Astra 2019

روی مک براید فضانورد ماموریتی را در سراسر یک منظومه شمسی نابخشودنی انجام می دهد تا حقیقت پدر گمشده و سفر محکوم به فنا او را که اکنون، 30 سال بعد، جهان را تهدید می کند، کشف کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم 7 Prisioneiros 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم 7 Prisioneiros 2021

ماتئوس 18 ساله برای فراهم کردن زندگی بهتر برای خانواده اش در کشور، شغلی را در یک انبار زباله در سائوپائولو برای رئیس جدیدش، لوکا، می پذیرد، اما در دنیای خطرناک قاچاق انسان گرفتار می شود.

دانلود فیلم Beckett 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Beckett 2021

پس از یک تصادف رانندگی دلخراش در یونان، یک گردشگر آمریکایی خود را در مرکز یک توطئه سیاسی خطرناک می بیند و برای جانش فرار می کند.

دانلود فیلم Yakuza Princess 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Yakuza Princess 2021

وارث نیمی از سندیکای جنایتکاران یاکوزا، با یک غریبه فراموش شده که معتقد است یک شمشیر باستانی دو سرنوشت آنها را به هم پیوند می دهد، اتحادی ناآرام برقرار می کند. او باید علیه نیمه دیگر سندیکا که خواهان مرگ او هستند، جنگی را آغاز کند

دانلود فیلم The Lighthouse 2019 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم The Lighthouse 2019

دو نگهبان فانوس دریایی در حالی که در دهه 1890 در جزیره ای دورافتاده و مرموز نیوانگلند زندگی می کنند، سعی می کنند سلامت عقل خود را حفظ کنند.