کشور: سوئیس

دانلود فیلم عنکبوت سیاه The Black Spider 2022

دانلود فیلم عنکبوت سیاه The Black Spider 2022

ماما جوان شجاع کریستین با شیطان پیمان می بندد تا روستای خود را از وحشت وحشیانه شوالیه های توتون نجات دهد. کریستین که توسط طاعون عنکبوت مجازات می شود، از ناجی به شکار تبدیل می شود.

دانلود فیلم جیجی و نیت Gigi & Nate 2022

دانلود فیلم جیجی و نیت Gigi & Nate 2022

زندگی یک مرد جوان پس از چهار پلژی زیر و رو می شود. حرکت رو به جلو تقریبا غیرممکن به نظر می رسد تا زمانی که او با حیوان خدمتکار غیرمحتمل خود، Gigi - یک میمون کاپوچین کنجکاو و باهوش ملاقات کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Tides 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Tides 2021

در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد، یک فضانورد زن، که در زمینی که مدت‌ها از بین رفته بود غرق شده است، باید درباره سرنوشت جمعیت باقی‌مانده این سرزمین تصمیم بگیرد.

دانلود فیلم Official Secrets 2019 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Official Secrets 2019

داستان واقعی یک افشاگر بریتانیایی که اطلاعاتی را در مورد یک عملیات جاسوسی غیرقانونی آژانس امنیت ملی آمریکا به بیرون درز کرد که برای فشار دادن شورای امنیت سازمان ملل به تحریم حمله به عراق در سال 2003 طراحی شده بود.

دانلود فیلم

دانلود فیلم When Hitler Stole Pink Rabbit 2019 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم When Hitler Stole Pink Rabbit 2019

یک خانواده یهودی مجبور شدند از برلین از دست نازی ها فرار کنند. ابتدا به زوریخ فرار می کنند. از آنجا به پاریس و در نهایت به لندن می رود.

دانلود فیلم Jagdzeit 2020 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Jagdzeit 2020

مایر به عنوان مدیر مالی یک قطعه ساز خودرو سوئیسی کار می کند. هنگامی که یک مدیر عامل جدید مسئولیت را بر عهده می گیرد، مایر او را می پذیرد، اما به زودی به او مشکوک می شود. کشمکش تلخی بین این دو مرد آغاز می‌شود که منجر به یک عرضه اولیه اولیه اولیه سهام (IPO) ناموفق با Maier در پاییز می‌شود