کشور: لهستان

دانلود فیلم ی او EO 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم ی او EO 2022

الاغی را دنبال می‌کند که در سفرش با آدم‌های خوب و بد روبرو می‌شود، شادی و درد را تجربه می‌کند و چشم‌اندازی از اروپای مدرن را از طریق چشمانش کشف می‌کند.

دانلود فیلم کوبریک توسط کوبریک Kubrick by Kubrick 2020

دانلود فیلم کوبریک توسط کوبریک Kubrick by Kubrick 2020

سفری نادر و متعالی به زندگی و فیلم‌های استنلی کوبریک افسانه‌ای که قبلاً ندیده‌ایم، شامل گنجینه‌ای از ضبط‌های مصاحبه کشف‌شده از خود استاد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم برود پیک Broad Peak 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم برود پیک Broad Peak 2022

پس از بالا رفتن از کوه برود پیک، Maciej Berbeka متوجه می شود که سفر او به قله ناقص است. 25 سال بعد، او تصمیم می گیرد تا کاری را که شروع کرده به پایان برساند.

دانلود فیلم قصه‌های پریان از سن ما گذشته Too Old For Fairy Tales 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم قصه‌های پریان از سن ما گذشته Too Old For Fairy Tales 2022

در زندگی والدک که عمدتاً پر از بازی های رایانه ای است، یک زلزله واقعی رخ می دهد. مامان در غیابش تحت مراقبت عمه ای دیوانه و غیرقابل پیش بینی قرار می گیرد که نظم و انضباط تا کنون با او بیگانه بوده و تحمیل می کند...

دانلود فیلم نارنیا ۲: شاهزاده کاسپین The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008

دانلود فیلم نارنیا ۲: شاهزاده کاسپین The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008

خواهر و برادر Pevensie به نارنیا بازمی‌گردند، جایی که آنها برای کمک به دفع یک پادشاه شرور و بازگرداندن وارث قانونی تاج و تخت، شاهزاده کاسپین، استخدام می‌شوند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم طوفان بی‌پایان Infinite Storm 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم طوفان بی‌پایان Infinite Storm 2022

هنگامی که یک کوهنورد در کولاک گرفتار می شود، با یک غریبه سرگردان روبرو می شود و باید هر دو را قبل از شب از کوه پایین بیاورد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم خشمگین Furioza 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم خشمگین Furioza 2021

اتفاقی از گذشته سرنوشت سه دوست را از هم جدا می کند. به طور غیرمنتظره ای در زندگی دیوید (ماتئوس باناسیوک) دوباره ظاهر می شود. Dzika (Weronika Ksiazkiewicz) - زمانی عشق زندگی اش، اکنون یک پلیس زن باتجربه، او را می سازد.

دانلود انیمیشن Even Mice Belong in Heaven 2021 زیرنویس فارسی

دانلود انیمیشن Even Mice Belong in Heaven 2021

فیلمی درباره دو دشمن فانی - یک موش کوچک و یک روباه که پس از یک حادثه ناگوار، در بهشت ​​حیوانات با هم ملاقات می کنند. آنها غرایز طبیعی خود را از دست می دهند و بهترین دوستان می شوند. آرزوی آنها برای ماندن در کنار هم پس از بازگشت به زمین ج

دانلود فیلم Lamb 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Lamb 2021

یک زوج بدون فرزند، ماریا و اینگوار یک نوزاد مرموز را در مزرعه خود در ایسلند کشف می کنند. دورنمای غیرمنتظره زندگی خانوادگی قبل از اینکه در نهایت آنها را نابود کند، شادی زیادی برای آنها به ارمغان می آورد.

دانلود فیلم