کشور: اسپانیا

دانلود سریال بت پت Bat Pat

دانلود سریال بت پت Bat Pat

بت پت ماجراهای متحرک ترسناک و خنده دار خفاش پت (که در صورتی که نتوانید حدس بزنید خفاش سخنگو است) و دوستانش مارتین، لئو و ربکا سیلور را دنبال می کند که اسرار را کشف می کنند و مسیرهای خود را با شخصیت های ماوراء طبیعی متقابل می کنند...

فصل 1 قسمت 52

دانلود سریال سانتو Santo زیرنویس فارسی

دانلود سریال سانتو Santo

سانتو یک فروشنده مواد مخدر است که چهره او هرگز فاش نشده است. دو پلیسی که به دنبال او می روند، میلان و کاردونا، که به شدت مخالف هستند، باید یاد بگیرند که برای حل این پرونده همکاری کنند و زندگی خود را ایمن نگه دارند.

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال یک مسئله خصوصی A Private Affair زیرنویس فارسی

دانلود سریال یک مسئله خصوصی A Private Affair

مارینا کویروگا، یک دختر جسور از طبقه بالا با روح یک کارآگاه، برای دستگیری قاتل زنجیره‌ای که شهرش را وحشت زده می‌کند، با کمک ساقی وفادارش هکتور می‌رود.

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال یوکو Yoko

دانلود سریال یوکو Yoko

یوکو یک مجموعه تلویزیونی پیش دبستانی است که بر الگوهای بازی در فضای باز با برنامه درسی اجتماعی که دوستی، طبیعت و تخیل را در هم می آمیزد، متمرکز شده است. ماجراهای سه کودک - مای، اوتو و ویک - را دنبال می‌کند که به سادگی دوست دارند بیرون بازی کنند...

فصل 1 قسمت 50

دانلود سریال

دانلود سریال دختر برفی The Snow Girl زیرنویس فارسی

دانلود سریال دختر برفی The Snow Girl

در طول رژه سواره نظام مجوس، دختر خانواده مارتین، آمایا ناپدید می شود. روزنامه‌نگار میرن، مصمم به یافتن او، پرونده را به عهده می‌گیرد.

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال دختر در آینه The Girl in the Mirror زیرنویس فارسی

دانلود سریال دختر در آینه The Girl in the Mirror

آلما پس از از دست دادن حافظه خود در یک تصادف عجیب و غریب که منجر به کشته شدن بیشتر همکلاسی هایش می شود، سعی می کند آنچه را که در آن روز اتفاق افتاده است باز کند و هویت خود را باز یابد.

فصل 1 قسمت 9

دانلود سریال گورمیتی Gormiti

دانلود سریال گورمیتی Gormiti

چهار دوست نگهبانان جزیره گورم می شوند و باید از قدرت عناصر استفاده کنند تا یک ارباب شرور و ارتشش را از حکومت پادشاهی باز دارند.

فصل 2 قسمت 26

دانلود سریال

دانلود سریال تو خاص نیستی You’re Nothing Special زیرنویس فارسی

دانلود سریال تو خاص نیستی You’re Nothing Special

پس از نقل مکان از بارسلون به شهر کسل کننده مادرش، آمایا متوجه می شود که ممکن است قدرت هایی را از مادربزرگش به ارث برده باشد که شایعه شده جادوگر بوده است.

فصل 1 قسمت 3

دانلود سریال طولانی‌ترین شب The Longest Night زیرنویس فارسی

دانلود سریال طولانی‌ترین شب The Longest Night

این مرکز در یک زندان روانی قرار دارد که در آن گروهی از مردان مسلح قصد دارند یک قاتل زنجیره‌ای زندانی را دستگیر کنند، اما با مقاومت مدیر زندان مواجه می‌شوند.

فصل 1 قسمت 6 + دوبله فارسی فصل 1

دانلود سریال

دانلود سریال سرقت پول Money Heist زیرنویس فارسی

دانلود سریال سرقت پول Money Heist

یک گروه غیرمعمول از سارقان تلاش می کنند تا کامل ترین سرقت تاریخ اسپانیا را انجام دهند - سرقت 2.4 میلیارد یورو از ضرابخانه سلطنتی اسپانیا.

فصل 5 قسمت 10 + دوبله فارسی فصل 4