کشور: اسپانیا

دانلود سریال ملکه قرمز Reina roja زیرنویس فارسی

دانلود سریال ملکه قرمز Reina roja

عقل یک زن با استعداد فرصتی برای رهبری نیروی پلیس مخفی اروپا به ارمغان می آورد. اما نتیجه معکوس می دهد و همه چیز را برای او تمام می کند. پس از قتل در خانه اش و وارث ربوده شده، سرپرست سابق او از یک پلیس کمک می گیرد تا دوباره به کار خود بازگرداند...

فصل 1 قسمت 7

دانلود سریال سلطنت آهنین Iron Reign زیرنویس فارسی

دانلود سریال سلطنت آهنین Iron Reign

خواکین مانچادو امپراتوری مواد مخدر خود را از بندر بارسلونا با مشت آهنین اداره می کند تا اینکه یک محموله جدید تجارت و خانواده را به شکل مارپیچ درآورد.

فصل 1 قسمت 4

دانلود سریال گرن هتل Gran Hotel

دانلود سریال گرن هتل Gran Hotel

سریال گرن هتل ، یک هتل خانوادگی در شهر ساحلی خیالی کانتالوآ در اسپانیا در سال 1905: عشق، باج‌گیری، حسادت، جنایت، کمدی، و نقشه‌ها و توطئه‌هایی که همگی شامل صاحبان هتل، مهمانان، کارآگاهان و کارمندان مسکونی می‌شوند.

فصل 3 قسمت 24

دانلود سریال

دانلود سریال کریستو و ری Untameable زیرنویس فارسی

دانلود سریال کریستو و ری Untameable

سریال کریستو و ری : با نزدیک شدن آنجل کریستو و باربارا ری، ازدواج آنها به زودی تبدیل به یک تجارت میلیون دلاری می شود، اما در پشت کانون توجه، اعتیاد به مواد مخدر، قمار و مشکلات خیانت پنهان می شود.

فصل 1 قسمت 1

دانلود سریال هیولاها بهترین دوستاتونن Momonsters

دانلود سریال هیولاها بهترین دوستاتونن Momonsters

Momonsters، هاها، هه، هیهی، هوهو و هوهو، می‌خواهند بهترین دوستان بچه‌ها باشند، اما، از کجا یاد می‌گیرید که چگونه آن‌ها باشید؟ در آکادمی Momonsters، جایی که هر روز یک بچه متفاوت نشان می دهد که چه چیزی را بیشتر دوست دارد.

فصل 1 قسمت 49

دانلود سریال

دانلود سریال Berlín برلین – خانه کاغذی زیرنویس فارسی

دانلود سریال Berlín برلین – خانه کاغذی

سریال Berlín ، به دوران طلایی خود قبل از وقایع "سرقت پول" برلین و یک باند استادانه در پاریس گرد هم می آیند تا یکی از جاه طلبانه ترین سرقت های او را برنامه ریزی کنند.

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال بت پت Bat Pat

دانلود سریال بت پت Bat Pat

بت پت ماجراهای متحرک ترسناک و خنده دار خفاش پت (که در صورتی که نتوانید حدس بزنید خفاش سخنگو است) و دوستانش مارتین، لئو و ربکا سیلور را دنبال می کند که اسرار را کشف می کنند و مسیرهای خود را با شخصیت های ماوراء طبیعی متقابل می کنند...

فصل 1 قسمت 52

دانلود سریال سانتو Santo زیرنویس فارسی

دانلود سریال سانتو Santo

سانتو یک فروشنده مواد مخدر است که چهره او هرگز فاش نشده است. دو پلیسی که به دنبال او می روند، میلان و کاردونا، که به شدت مخالف هستند، باید یاد بگیرند که برای حل این پرونده همکاری کنند و زندگی خود را ایمن نگه دارند.

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال یک مسئله خصوصی A Private Affair زیرنویس فارسی

دانلود سریال یک مسئله خصوصی A Private Affair

مارینا کویروگا، یک دختر جسور از طبقه بالا با روح یک کارآگاه، برای دستگیری قاتل زنجیره‌ای که شهرش را وحشت زده می‌کند، با کمک ساقی وفادارش هکتور می‌رود.

فصل 1 قسمت 8