ژانر‌ها: Game-Show

دانلود سریال صداتو Sedato دانلود قانونی

دانلود سریال صداتو Sedato

«صداتو»، یک مسابقه موسیقایی پرمعما و جذاب است که محسن کیایی با چهره ای متفاوت اجرای آن را به عهده دارد. چهره های آشنایی مانند شبنم مقدمی، محمد بحرانی، محسن شریفیان، و امیرمهدی ژوله قرار است شرکت کنندگان را در این مسابقه سرگرمی راهنمایی کنند. فضای معمایی و موزیکال برنامه، اتفاقات هیجان انگیز و بی سابقه ای را برای تماشاگران و افراد حاضر در مسابقه رقم می زند و تنوع موسیقایی ایرانی و شرقی «صداتو»، مخاطبان را با طرح خاص و رنگ و لهجه‌ای تازه‌ مواجه می کند.

فصل 2 قسمت 14

دانلود سریال شب های مافیا: زودیاک Shab ha-ye Mafia دانلود قانونی

دانلود سریال شب های مافیا: زودیاک Shab ha-ye Mafia

«شب های مافیا»، گیم شوی جذابی است که در آن یک قاتل سریالی به نام «زودیاک»، شهروندان و مافیای سیسیل را هدف قرار می دهد. در این برنامه محمد بحرانی نقش گرداننده بازی را بر عهده دارد.

فصل 2 قسمت 15

دانلود سریال سرآشپز جوان MasterChef Junior

دانلود سریال سرآشپز جوان MasterChef Junior

24 نفر از بهترین آشپزهای خانگی بین 8 تا 13 سال کشور در اولین دور آزمون با یکدیگر به رقابت می پردازند و غذاهای خود را به داوران تقدیم می کنند.

فصل 8 قسمت 16

دانلود سریال

دانلود سریال ناتو Naato دانلود قانونی

دانلود سریال ناتو Naato

در رئالیتی شوی «ناتو» چند بازیکن حضور دارند. در طول مسابقه 10 پرسش سخت و گاهی اوقات خنده‌دار از آنها پرسیده می‌شود و بازیکنان باید با هم به پاسخ درست برسند. از میان این بازیکنان، یک نفر نقش «ناتو» را برعهده دارد. ناتو کسی است که جواب تمام سوالات را از قبل می‌داند. به غیر از بازیکنی که نقش ناتو را ایفا می‌کند هیچ‌کس حتی مجری برنامه، از هویت این بازیکن اطلاعی ندارد.

فصل 2 قسمت 9

دانلود سریال مسابقه بازی مرکب Squid Game: The Challenge زیرنویس فارسی

دانلود سریال مسابقه بازی مرکب Squid Game: The Challenge

شرکت کنندگان در یک سری بازی با الهام از نمایش "بازی ماهی مرکب"، به اضافه بازی های جدید، که همگی برای آزمایش استراتژی ها و اتحادها در نظر گرفته شده اند، خواهند رفت.

فصل 1 قسمت 10

دانلود رئالیتی شو ضد

دانلود رئالیتی شو ضد

ضد یک بازی خلاقانه گروهی از جنس بازی های نقش مخفی با دو عنصر خیر و شر است:جاسوس ها و غیر جاسوس ها. بازی ضد ما را به دقیق گوش دادن و دقیق سخن گفتن تشویق میکند:ضد همانند داستان ها و سناریو های فیلم های هیجان انگیز و جاسوسی تاریخ سینما جذاب و پر تعلیق است.

فصل 1 قسمت 14

دانلود سریال سخت ترین مسابقه جهان: چالش های زیست محیطی فیجی World’s Toughest Race: Eco-Challenge Fiji زیرنویس فارسی

دانلود سریال سخت ترین مسابقه جهان: چالش های زیست محیطی فیجی World’s Toughest Race: Eco-Challenge Fiji

مسابقه بقای تیمی نهایی، شرکت کنندگان را در یک سری فعالیت های طاقت فرسا در یک مسابقه در سراسر جهان قرار می دهد.

فصل 1 قسمت 10

دانلود سریال مامور مخفی The Mole زیرنویس فارسی

دانلود سریال مامور مخفی The Mole

دوازده بازیکن را دنبال می‌کند که در چالش‌هایی با هم کار می‌کنند تا پولی به گلدانی اضافه کنند که تنها یکی از آنها برنده شود.

فصل 1 قسمت 10

دانلود سریال منطقه: ماموریت نجات The Zone: Survival Mission زیرنویس فارسی

دانلود سریال منطقه: ماموریت نجات The Zone: Survival Mission

این برنامه سه میزبان خود را به عنوان نمایندگان نژاد بشر معرفی می کند و سپس آنها را در هشت موقعیت غیرمنتظره قرار می دهد که در آن برای تکمیل هر اشتباه، به چالش کشیده می شوند تا چهار ساعت زنده بمانند و تسلیم نشوند...

فصل 1 قسمت 8