کشور: ایالات متحده

دانلود سریال کبرا کای Cobra Kai زیرنویس فارسی

دانلود سریال کبرا کای Cobra Kai

Cobra Kai, ده‌ها سال پس از مسابقه کاراته دره 1984، دانیل لاروسو میانسال و جانی لارنس دوباره خود را رقیب هنرهای رزمی می‌بینند.

فصل 6 قسمت 5

دانلود سریال

دانلود سریال برف شکن Snowpiercer زیرنویس فارسی

دانلود سریال برف شکن Snowpiercer

Snowpiercer, هفت سال پس از تبدیل شدن جهان به یک زمین بایر یخ زده، بقایای بشریت در قطاری زندگی می‌کنند که دائماً در حال حرکت است که سراسر جهان را می‌چرخاند، جایی که جنگ طبقاتی، بی‌عدالتی اجتماعی و سیاست بقا در آن جریان دارد.

فصل 4 قسمت 1

دانلود سریال چاکی Chucky زیرنویس فارسی

دانلود سریال چاکی Chucky

Chucky - پس از اینکه یک عروسک قدیمی چاکی در یک حیاط حومه شهر پیدا می‌شود، یک شهر ایده‌آل در آمریکا دچار هرج و مرج می‌شود و یک سری قتل‌های وحشتناک شروع به افشای ریاکاری و اسرار شهر می‌کنند.

فصل 3 قسمت 8

دانلود سریال

دانلود سریال طلسم شدگان Disenchantment

دانلود سریال طلسم شدگان Disenchantment

Disenchantment, روز عروسی پرنسس بین با رسیدن موجودی مرموز و عجیب خراب می شود و متوجه می شود که این موجود شیطان درونی او است....

فصل 4 قسمت 10

دانلود سریال

دانلود سریال ریچر Reacher زیرنویس فارسی

دانلود سریال ریچر Reacher

سریال Reacher،جک ریچر، یک پلیس نظامی سابق ارتش ایالات متحده، از شهر خیالی روستایی مارگرو در جورجیا بازدید می‌کند و به جرم قتل دستگیر می‌شود. پس از آزادی، او با اسکار فینلی و روسکو کانکلین همکاری می‌کند تا یک توطئه بزرگ با افسران پلیس، سیاستمداران و تاجران فاسد را بررسی کنند.

فصل 2 قسمت 8

دانلود سریال

دانلود سریال فارگو Fargo زیرنویس فارسی

دانلود سریال فارگو Fargo

سریال فارگو: در پایان دو مهاجرت بزرگ آمریکایی که در یک طرف شاهد مهاجرت افراد زیادی از کشورهای جنوب اروپا مثل ایتالیا در قرن گذشته به شهرهای مثل شیکاگو و نیویورک بودیم و در طرف دیگر آفریقایی‌های بسیاری به‌ عنوان برده به آمریکا آورده شدند و حال آفریقایی-آمریکایی‌ ها در حال مهاجرت از جنوب آمریکا و فرار از دست جان کرو به شهرهای مشابه‌ای هستند.

فصل 5 قسمت 10

دانلود سریال

دانلود سریال توریست The Tourist زیرنویس فارسی

دانلود سریال توریست The Tourist

مردی توسط یک کامیون تانک بزرگ تعقیب می شود که سعی می کند او را از جاده خارج کند. او در بیمارستان بیدار می شود، آسیب دیده، اما به نوعی زنده است. با این حال، او هیچ ایده ای ندارد که او کیست، بنابراین او به دنبال پاسخ هایی می گردد که او را از طریق منطقه وسیع و غیرقابل بخشش بیرون می کشاند.

فصل 2 قسمت 6

دانلود سریال لوکی Loki زیرنویس فارسی

دانلود سریال لوکی Loki

لوکی شرور پرخاشگر، نقش خود به عنوان خدای شیطان را در سریال جدیدی که پس از وقایع «انتقام‌جویان: پایان بازی» اتفاق می‌افتد، از سر می‌گیرد.

فصل 2 قسمت 6

دانلود سریال

دانلود سریال چرخ زمان The Wheel of Time زیرنویس فارسی

دانلود سریال چرخ زمان The Wheel of Time

زنی به نام Moiraine با پنج مرد و زن جوان در یک دنیای فانتزی که جادو وجود دارد، اما فقط برخی می توانند به آن دسترسی داشته باشند، اتفاق می افتد. این جرقه یک سفر خطرناک و سراسر جهان است. بر اساس مجموعه کتاب های رابرت جورد

فصل 2 قسمت 8

دانلود سریال فقط قتل های این ساختمان Only Murders in the Building زیرنویس فارسی

دانلود سریال فقط قتل های این ساختمان Only Murders in the Building

سه غریبه که در مورد جنایت واقعی وسواس مشترک دارند، ناگهان خود را گرفتار یکی می یابند.

فصل 3 قسمت 10