کشور: کره جنوبی

دانلود سریال ملکه اشک Queen of Tears

دانلود سریال ملکه اشک Queen of Tears

Queen of Tears, ملکه فروشگاه‌های بزرگ و قیمت سوپرمارکت‌ها یک بحران زناشویی را پشت سر می‌گذارد - تا زمانی که عشق به طور معجزه‌آسایی دوباره شروع به شکوفایی کند.

فصل 1 قسمت 9

دانلود سریال

دانلود سریال عمو سام شیک Uncle Samsik زیرنویس فارسی

دانلود سریال عمو سام شیک Uncle Samsik

Uncle Samsik - کیم سان که قصد دارد ثروت کشورش را برگرداند، با پاک دوچیل، یک تعمیرکار سایه‌دار که به سرعت با هر موقعیتی سازگار می‌شود، برخورد می‌کند. با هم، این جفت یک اتحاد ناآرام تشکیل می دهند.

فصل 1 قسمت 16

دانلود سریال دلسوز The Sympathizer زیرنویس فارسی

دانلود سریال دلسوز The Sympathizer

The Sympathizer, یک تریلر جاسوسی و طنز متقابل فرهنگی درباره مبارزات یک جاسوس کمونیست نیمه فرانسوی و نیمه ویتنامی در روزهای پایانی جنگ ویتنام و تبعید ناشی از آن به ایالات متحده.

فصل 1 قسمت 7

دانلود سریال مردان ایکس 97 X-Men ’97 زیرنویس فارسی

دانلود سریال مردان ایکس 97 X-Men ’97

X-Men '97 - گروهی از جهش یافته ها از هدایای عجیب و غریب خود برای محافظت از دنیایی استفاده می کنند که از آنها متنفر است و از آنها می ترسد. آنها مانند قبل به چالش کشیده می شوند و مجبور می شوند با آینده جدید خطرناک و غیرمنتظره ای روبرو شوند.

فصل 1 قسمت 10

دانلود سریال پارازیت: خاکستری Parasyte: The Grey زیرنویس فارسی

دانلود سریال پارازیت: خاکستری Parasyte: The Grey

Parasyte: The Grey, گروهی از انسان ها علیه شر فزاینده اشکال زندگی انگلی ناشناس که از میزبانان انسان زندگی می کنند و در تلاش برای افزایش قدرت خود می جنگند.

فصل 1 قسمت 6 + دوبله تا قسمت 6

دانلود سریال

دانلود سریال سولو لولینگ Solo Leveling زیرنویس فارسی

دانلود سریال سولو لولینگ Solo Leveling

Solo Leveling, سریال سولو لولینگ در دنیایی از شکارچیان با استعداد و هیولاها، یک شکارچی ضعیف سونگ جین وو از طریق یک برنامه مرموز قدرت های خارق العاده ای به دست می آورد و او را به یکی از قوی ترین شکارچیان تبدیل می کند و حتی قوی ترین سیاه چال ها را فتح می کند.

فصل 1 قسمت 12 + دوبله تا قسمت 11

دانلود سریال

دانلود سریال بگو که دوستم داری Tell Me That You Love Me زیرنویس فارسی

دانلود سریال بگو که دوستم داری Tell Me That You Love Me

یک ملودرام شفابخش درباره سرنوشت چا جین وو، یک فرد ناشنوا که برای بیان احساسات از طریق تصاویر به جای کلمات استفاده می شود، و جونگ مو یون، که قلب خود را با صدای خود بیان می کند.

فصل 1 قسمت 3

دانلود سریال اعتصاب تابستانی Summer Strike زیرنویس فارسی

دانلود سریال اعتصاب تابستانی Summer Strike

برگرفته از وبتون یک درام درباره بیکار داوطلبانه لی یئوروم و کتابدار آن دای بیوم که اعلام اعتصاب زندگی کردند و شهری پیچیده را ترک کردند و در مکانی عجیب به دنبال خود می گردند.

فصل 1 قسمت 12 + دوبله

دانلود سریال

دانلود سریال شیطان من My Demon

دانلود سریال شیطان من My Demon

سریال شیطان من : جونگ کو وون، یک شیطان، می‌باشد. او توانایی انجام معاملاتی خطرناک اما شیرین با انسان‌ها را دارد. او به انسان‌ها با تمام حقارت نگاه می‌کند و بیش از ۲۰۰ سال است که در دنیای انسان‌ها به عنوان یک شکارچی به دنبال شیرینی‌ها و معاملاتشان می‌گردد. اما وقتی با دو دو هی، دختری انسانی، ملاقات می‌کند، ناگهان تمام قدرتش را از دست می‌دهد. حال او باید به صورت قراردادی با دو دو هی ازدواج کند تا از او که تمام قدرتش را به خود انتقال داده است، محافظت کند و از انقراض خود جلوگیری نماید.

فصل 1 قسمت 16

دانلود سریال