کشور: کره جنوبی

دانلود سریال جزیره Island

دانلود سریال جزیره Island

رفتار متکبرانه و خودخواهانه وون می هو باعث می شود پدرش او را به جزیره ججو تبعید کند. بدون اینکه او بداند، جزیره جایی است که شر آزادانه پرسه می‌زند.

فصل 1 قسمت 12

دانلود سریال

دانلود سریال یاغی Vigilante زیرنویس فارسی

دانلود سریال یاغی Vigilante

این درام داستان یک واحد تیم تحقیقاتی متروپولیتن را روایت می‌کند که سازمانی به نام Vigilante را ردیابی می‌کند که در مورد افراد شروری که از قانون فرار کرده‌اند، که به یک پدیده اجتماعی تبدیل شده است، قضاوت می‌کند.

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال من ربات نیستم I’m Not a Robot

دانلود سریال من ربات نیستم I’m Not a Robot

کیم مین گیو ثروت و موفقیت دارد، اما به دلیل حساسیتی که به مردم دارد، زندگی ای منزوی دارد. او سپس با دختری آشنا شده و عاشق او می شود که برای دوست پسر سابقش که یک استاد ربات های نابغه است وانمود می کند ربات است.

فصل 1 قسمت 16

دانلود سریال

دانلود سریال هندوانه چشمک زن Sparkling Watermelon زیرنویس فارسی

دانلود سریال هندوانه چشمک زن Sparkling Watermelon

«هندوانه درخشان» داستان پسری را روایت می‌کند که زندگی دوگانه‌ای را بین یک دانشجوی مدل و یکی از اعضای گروه تجربه می‌کند که به مرور زمان می‌گذرد و با پدر 18 ساله‌اش ملاقات می‌کند. این دو در آنجا دوستی خواهند ساخت.

فصل 1 قسمت 14

دانلود سریال سگ‌های شکاری Bloodhounds زیرنویس فارسی

دانلود سریال سگ‌های شکاری Bloodhounds

برای پرداخت بدهی خود، سه جوان جسور وارد تجارت وام‌دهی می‌شوند در حالی که با ثروتمندان و قدرتمندانی که ضعیفان را شکار می‌کنند، روبرو می‌شوند.

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال

دانلود سریال عاشقان آسمان سرخ Lovers of the Red Sky

دانلود سریال عاشقان آسمان سرخ Lovers of the Red Sky

هونگ چون گی نقاش زن با استعداد نقاشی جادویی است. او به عنوان اولین نقاش زن انتخاب شده است. یک روز او هارام را ملاقات می کند که نفرین او ارتباط جادویی با استعداد او دارد.

فصل 1 قسمت 16

دانلود سریال