کشور: اتریش

دانلود فیلم مهتاب Peterchens Mondfahrt 2021

دانلود فیلم مهتاب Peterchens Mondfahrt 2021

Peterchens Mondfahrt, پس از اینکه خواهر کوچک پیتر توسط یک نیروی شیطانی شرور و خبیث دزدیده می شود، او تصمیم می گیرد تا برای نجات خواهرش راهی سفری پر مخاطره و هیجان انگیز به ماه شود و...

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم باشگاه صفر Club Zero 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم باشگاه صفر Club Zero 2023

یک معلم در یک مدرسه نخبه مشغول به کار می شود و با پنج دانش آموز پیوند محکمی برقرار می کند - رابطه ای که در نهایت به یک چرخش خطرناک تبدیل می شود.

دانلود فیلم کرانه Hinterland 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم کرانه Hinterland 2021

هنگامی که یک زندانی سابق جنگ بزرگ به خانه بازمی گردد و همرزمانش را به طرز وحشیانه ای به قتل رسانده، تصمیم می گیرد قاتل سریالی را به دست عدالت بسپارد.

دانلود فیلم کورساژ Corsage 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم کورساژ Corsage 2022

روایتی تخیلی از یک سال زندگی ملکه الیزابت اتریش. در شب کریسمس 1877، الیزابت که زمانی به خاطر زیبایی اش بت می شد، 40 ساله می شود و رسما یک پیرزن شناخته می شود. او شروع به تلاش برای حفظ عمومی خود می کند ...

دانلود فیلم نقطه بی‌بازگشت Rubikon 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم نقطه بی‌بازگشت Rubikon 2022

به دنبال یک فاجعه در زمین، این سیاره در مه سمی پوشیده شده است. خدمه در ایستگاه فضایی، باید تصمیم بگیرند که آیا جان خود را برای رسیدن به خانه و جستجوی بازماندگان به خطر می اندازند یا در "همزیستی جلبک ها" ایستگاه امن بمانند.

دانلود فیلم سقوط Downfall 2004 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم سقوط Downfall 2004

ترادل یونگ، آخرین منشی آدولف هیتلر، از آخرین روزهای زندگی دیکتاتور نازی در پناهگاه خود در برلین در پایان جنگ جهانی دوم می گوید.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Marlene 2020 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Marlene 2020

فرانک یک قاتل قراردادی است که برای یک سندیکای بزرگ جنایی استایری کار می کند. زمانی که به او وظیفه ربودن دختری به نام مارلین و تحویل او به سندیکا داده می شود، همه چیز برای فرانک تغییر می کند. او عاشق مارلین می شود و

دانلود فیلم Spectre 2015

دانلود فیلم Spectre 2015

یک پیام مرموز از گذشته جیمز باند او را به دنبال کشف وجود یک سازمان شوم به نام SPECTRE می‌فرستد. با طلوع یک تهدید جدید، باند حقیقت وحشتناکی را در مورد نویسنده تمام دردهای خود در بیشترین زمان خود می‌آموزد.

دانلود فیلم