کشور: ایران

دانلود فیلم چپ، راست Platform 2020 دانلود قانونی

دانلود فیلم چپ، راست Platform 2020

پلاتفورم، داستانی راکی ​​از عزم و صلابت، درباره سه خواهر ایرانی است که برای قهرمانی بین‌المللی ووشو، یک هنر رزمی چینی، رقابت می‌کنند. داستان مهیج و هیجان انگیز خواهران نه تنها آنها را بررسی می کند...

دانلود فیلم زالاوا Zalava 2021 دانلود قانونی

دانلود فیلم زالاوا Zalava 2021

یک افسر نظامی شکاک با بررسی گزارش‌های مربوط به اموال اهریمنی در دهکده‌ای دورافتاده، باورهایش را توسط یک جن‌گیر مرموز آزمایش می‌کند.

دانلود فیلم مغز استخوان Bone Marrow 2020

دانلود فیلم مغز استخوان Bone Marrow 2020

بهار که از همسرش جدا شده و حالا دوباره ازدواج کرده، زندگی جدیدی دارد. او از شوهر گذشته خود یک پسر دارد که سرطان خون دارد و باید درمان شود. شوهر سابق او در زندان است و به خاطر جنایاتش اعدام خواهد شد. او باید پیدا کند ...

دانلود فیلم شب طلایی Shabe Talaei 2022 دانلود قانونی

دانلود فیلم شب طلایی Shabe Talaei 2022

یک مادر سالخورده سعی می کند خانواده اش را کنار هم نگه دارد. همه خانواده برای شب تولد مادر در خانه والدین خود جمع شده بودند، اما شب دیدار خانواده به دلیل از دست دادن چیزی به یک فاجعه تبدیل می شود.

دانلود فیلم بوفالو The Buffalo 2015

دانلود فیلم بوفالو The Buffalo 2015

داستان زوج جوان شکوفه و پیمان که مرتکب لاستیک شده اند. آنها به بندر انزلی در شمال می روند تا با مردی ملاقات کنند غافل از اینکه طمع آنها بی خطر نیست.

دانلود فیلم یک روز بخصوص A Special Day 2017

دانلود فیلم یک روز بخصوص A Special Day 2017

داستان در مورد دختر جوانی منیژه که دچار بیماری قلبی شده است که برادرش حامد را مجبور به انتخاب سختی می کند که چه کاری باید انجام دهند و چه کاری عادلانه است.