کشور: هند

دانلود فیلم دووم 3 Dhoom 3 2013 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم دووم 3 Dhoom 3 2013

جی و علی برای دستگیری دزد دلقک، ساهیر، که شهر شیکاگو را اسیر کرده است، باز می گردند. نبرد غیر متعارف انتقام را تماشا کنید که شما را به وجد می آورد.

نسخه اختصاصی اضافه شد.

دانلود فیلم دلداده Dilwale 2015 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم دلداده Dilwale 2015

خواهر و برادر دو عاشق که از هم جدا شده‌اند، بی‌خبر از گذشته خشونت‌آمیز که آنها را از هم جدا کرده است، عاشق یکدیگر می‌شوند.

نسخه اختصاصی اضافه شد.

دانلود فیلم طرفدار Fan 2016 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم طرفدار Fan 2016

دنیای Gaurav حول محور سوپراستار آریان خانا می چرخد. چه اتفاقی می‌افتد وقتی اشتیاق او به یک وسواس خطرناک تبدیل می‌شود که از مرز باریک عبور می‌کند؟

نسخه اختصاصی اضافه شد.

دانلود فیلم چرخشی زن Ghoomer 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم چرخشی زن Ghoomer 2023

آنینا، یک اعجوبه چوبی جوان، دست راست خود را در یک تصادف از دست می دهد. یک کریکت باز ناهمدل و شکست خورده به او امید جدیدی می دهد، او را با تکنیک های غیر متعارف آموزش می دهد تا سرنوشت خود را تغییر دهد. Ghoomer یک سبک جدید از بولینگ آنها ...

دانلود فیلم گاناپات Ganapath 2023

دانلود فیلم گاناپات Ganapath 2023

در آینده ای دیستوپیایی، گاناپات، یک هوشیار بی امان و ماهر، ماموریتی را آغاز می کند تا یک امپراتوری جنایتکار قدرتمند را که شهر را از ترس فرا گرفته است، از بین ببرد، گاناپات تبدیل به نمادی از امید برای ستمدیدگان می شود که در آن سرب...

دانلود فیلم

دانلود فیلم جایش ترسو Jayeshbhai Jordaar 2022

دانلود فیلم جایش ترسو Jayeshbhai Jordaar 2022

جیش ترسو باید با خانواده پدرسالار خود سرپیچی کند که با همسرش فرار می کند تا دختر متولد نشده خود را از جنون کشی نجات دهد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم چاپاک Chhapaak 2020

دانلود فیلم چاپاک Chhapaak 2020

آزمایش ها و پیروزی های مالتی، یک بازمانده از اسیدپاشی. از بررسی حمله گرفته تا مراحل دادگاه، درمان پزشکی تا درمان عاطفی. چاپاک داستان روح تزلزل ناپذیر انسانی است.

دانلود فیلم