ژانر‌ها: ترسناک

دانلود فیلم نیش Sting 2024 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم نیش Sting 2024

Sting, شارلوت 12 ساله پس از بزرگ کردن یک عنکبوت با استعداد در مخفیانه، باید با حقیقت حیوان خانگی خود روبرو شود و برای بقای خانواده اش مبارزه کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم رسیدگی به مردگان Handling the Undead 2024 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم رسیدگی به مردگان Handling the Undead 2024

Handling the Undead , در یک روز گرم تابستانی در اسلو، مردگان به طرز مرموزی از خواب بیدار می شوند و سه خانواده در هرج و مرج و هرج و مرج قرار می گیرند، زمانی که عزیزان متوفی آنها نزد آنها باز می گردند. آنها چه کسانی هستند و چه می خواهند؟

دانلود فیلم شیطان Shaitaan 2024

دانلود فیلم شیطان Shaitaan 2024

Shaitaan, اقامت تفریحی آخر هفته کبیر و خانواده‌اش زمانی که یک غریبه دوستانه اما مرموز را به خانه‌شان راه می‌دهند، تبدیل به یک کابوس می‌شود. با تیک تاک ساعت، خانواده مجبور خواهند شد در این مهیج فراطبیعی گیرا و بی‌نظیر که به عناصر شوم جادوی سیاه هندی می‌پردازد، با بدترین ترس‌های خود مقابله کنند.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم ابیگیل Abigail 2024 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم ابیگیل Abigail 2024

Abigail, پس از اینکه گروهی از مجرمان بالقوه دختر بالرین 12 ساله یک شخصیت قدرتمند دنیای اموات را ربودند، تنها کاری که باید انجام دهند تا 50 میلیون دلار باج بگیرند این است که یک شبه دختر را تماشا کنند. در یک عمارت منزوی، اسیرکنندگان یک به یک شروع به کم شدن می‌کنند و با وحشت فزاینده‌ای متوجه می‌شوند که بدون هیچ دختر بچه معمولی در داخل قفل شده‌اند.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم وینی پو: خون و عسل 2 Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 2024

دانلود فیلم وینی پو: خون و عسل 2 Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 2024

Winnie-the-Pooh, پنج ماه پس از قتل، کریستوفر رابین سعی می کند در حالی که با PTSD خود دست و پنجه نرم می کند، به زندگی عادی خود بازگردد. در اعماق جنگل 100 آکری، خشم مخربی رشد می کند که وینی پو، پیگلت، جغد و ببر پس از فاش شدن وجودشان، خانه و زندگی خود را در خطر می یابند.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم سالمندان The Elderly 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم سالمندان The Elderly 2022

The Elderly, یک هشتاد ساله به نام مانوئل پس از خودکشی ناگهانی همسرش دچار زوال عقل می شود که جرقه ای از حوادث ماوراء الطبیعه را به دنبال دارد که زندگی خانواده اش را به خطر می اندازد.

دانلود فیلم نبش قبر Exhuma 2024 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم نبش قبر Exhuma 2024

Exhuma, پس از ردیابی منشا یک مصیبت آزاردهنده فراطبیعی در قبر اجدادی یک خانواده ثروتمند، تیمی از کارشناسان ماوراء الطبیعه بقایای آن را جابه‌جا می‌کنند - و به زودی متوجه می‌شوند که چه اتفاقی برای کسانی می‌افتد که جرأت می‌کنند قبر اشتباه را خراب کنند.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Arcadian 2024 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Arcadian 2024

Arcadian, در آینده ای نزدیک، زندگی عادی روی زمین از بین رفته است. پل و دو پسرش، توماس و جوزف، نیمه عمری را به سر می‌برند - آرامش در روز و عذاب در شب. هر شب، پس از غروب خورشید، آنها با حملات بی امان یک شیطان مرموز و خشن روبرو می شوند. یک روز، زمانی که توماس قبل از غروب آفتاب به خانه باز نمی‌گردد، پل باید امن مزرعه مستحکم آنها را ترک کند تا او را پیدا کند. نبردی کابوس‌آمیز رخ می‌دهد که خانواده را مجبور می‌کند تا یک نقشه ناامیدکننده برای زنده ماندن اجرا کنند.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم آلوده شده Infested 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم آلوده شده Infested 2023

Infested, ساکنان یک ساختمان مسکونی فرسوده فرانسوی با ارتشی از عنکبوت های مرگبار که به سرعت در حال تکثیر هستند می جنگند.

دانلود فیلم