ژانر‌ها: تاریخی

دانلود سریال عمو سام شیک Uncle Samsik زیرنویس فارسی

دانلود سریال عمو سام شیک Uncle Samsik

Uncle Samsik - کیم سان که قصد دارد ثروت کشورش را برگرداند، با پاک دوچیل، یک تعمیرکار سایه‌دار که به سرعت با هر موقعیتی سازگار می‌شود، برخورد می‌کند. با هم، این جفت یک اتحاد ناآرام تشکیل می دهند.

فصل 1 قسمت 16

دانلود سریال دلسوز The Sympathizer زیرنویس فارسی

دانلود سریال دلسوز The Sympathizer

The Sympathizer, یک تریلر جاسوسی و طنز متقابل فرهنگی درباره مبارزات یک جاسوس کمونیست نیمه فرانسوی و نیمه ویتنامی در روزهای پایانی جنگ ویتنام و تبعید ناشی از آن به ایالات متحده.

فصل 1 قسمت 7

دانلود سریال یک جنتلمن در مسکو A Gentleman in Moscow زیرنویس فارسی

دانلود سریال یک جنتلمن در مسکو A Gentleman in Moscow

A Gentleman in Moscow - یک اشراف روسی از مرگ در امان می ماند و در حبس خانگی قرار می گیرد در حالی که انقلاب بلشویکی پیش از او جریان دارد.

فصل 1 قسمت 7

دانلود سریال شوگون Shogun زیرنویس فارسی

دانلود سریال شوگون Shogun

Shogun - هنگامی که یک کشتی مرموز اروپایی در یک دهکده ماهیگیری در مجاورت پیدا می شود، لرد یوشی توراناگا رازهایی را کشف می کند که می تواند مقیاس قدرت را بر هم بزند و دشمنانش را ویران کند.

فصل 1 قسمت 10 + دوبله قسمت 9

دانلود سریال

دانلود سریال The English Bag دانلود قانونی

دانلود سریال The English Bag

سریال کیف انگلیسی درباره شخصی به نام منصور ادیبان است که مدرک خود را از فرانسه دریافت کرده، او با دختری به نام مستانه که از طبقه ثروتمندان جامعه می باشد، آشنا می شود و به او کمک می کند که در انتخابات بعدی مجلس پیروز شود، وی از طریق این دختر با انگلیسی ها آشنا شده و لذا تحت تاثیر روابط بیگانه تمام تفکرات قبلی خود را از دست می دهد.

فصل 1 قسمت 13

دانلود سریال حماسه Destan

دانلود سریال حماسه Destan

داستان عشق حماسی آکیز، یک دختر کوهستانی جنگجو و شاهزاده باتوگا معلول، که هر دو توسط گوک هان در قرن هشتم در استپ های خشن آسیای مرکزی یتیم شدند.

فصل 1 قسمت 11 - محتوای فرهنگی افغانستان

دانلود سریال

دانلود سریال ظاهر جدید The New Look زیرنویس فارسی

دانلود سریال ظاهر جدید The New Look

ظهور طراح مد کریستین دیور را بررسی می‌کند، زیرا کوکو شانل را از تخت سلطنت خلع می‌کند و با اثر نمادین زیبایی و تأثیر خود به بازگشت روح و زندگی به جهان کمک می‌کند.

فصل 1 قسمت 10

سریال ایرانی رحیل دانلود قانونی

سریال ایرانی رحیل

سریال تاریخی «رحیل» روایتی از پایان دوران قاجار و ابتدای پهلوی به مخاطب ارائه می‌کند، این مجموعه قصه‌ای زنانه دارد و روایتگر فردی به اسم «مها» و از دربار قاجار است که تلاش می‌کند دیگر زنان اندرونی را با خود متحد و یک تعزیه عاشورایی اجرا کند.

فصل 1 قسمت 22