ژانر‌ها: ترسناک

دانلود سریال خانه شیرین Sweet Home زیرنویس فارسی

دانلود سریال خانه شیرین Sweet Home

Sweet Home, سریال خانه شیرین ، هیون، یک دانش‌آموز دبیرستانی که تمام خانواده‌اش را در یک تصادف وحشتناک از دست داده است، مجبور می‌شود خانه‌اش را ترک کند و باید با واقعیت جدیدی روبرو شود که در آن هیولاها سعی دارند تمام بشریت را از بین ببرند. حالا او باید با همه بدی ها مبارزه کند...

فصل 3 قسمت 8

دانلود سریال پارازیت: خاکستری Parasyte: The Grey زیرنویس فارسی

دانلود سریال پارازیت: خاکستری Parasyte: The Grey

Parasyte: The Grey, گروهی از انسان ها علیه شر فزاینده اشکال زندگی انگلی ناشناس که از میزبانان انسان زندگی می کنند و در تلاش برای افزایش قدرت خود می جنگند.

فصل 1 قسمت 6 + دوبله تا قسمت 6

دانلود سریال

دانلود سریال چاکی Chucky زیرنویس فارسی

دانلود سریال چاکی Chucky

Chucky - پس از اینکه یک عروسک قدیمی چاکی در یک حیاط حومه شهر پیدا می‌شود، یک شهر ایده‌آل در آمریکا دچار هرج و مرج می‌شود و یک سری قتل‌های وحشتناک شروع به افشای ریاکاری و اسرار شهر می‌کنند.

فصل 3 قسمت 8

دانلود سریال

دانلود سریال از مردگان متحرک بترسید Fear the Walking Dead زیرنویس فارسی

دانلود سریال از مردگان متحرک بترسید Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead - داستان اسپین آف یک مردگان متحرک در لس آنجلس، کالیفرنیا. دو خانواده را دنبال می کند که باید با هم متحد شوند تا از آخرالزمان مرده جان سالم به در ببرند.

فصل 8 قسمت 12

دانلود سریال مردگان متحرک: آنهایی که زندگی می کنند The Walking Dead: The Ones Who Live

دانلود سریال مردگان متحرک: آنهایی که زندگی می کنند The Walking Dead: The Ones Who Live

داستان عشق بین ریک و میشون. با تغییر دنیایی که دائماً در حال تغییر است، آیا آنها خود را در جنگ علیه زنده ها خواهند یافت یا متوجه خواهند شد که آنها نیز The Walking Dead هستند؟

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال از گور برخاسته Revenant

دانلود سریال از گور برخاسته Revenant

کو سان یانگ شب ها کار می کند و درس می خواند تا یک افسر عمومی شود. پس از دریافت یادگاری از پدر مرده‌اش، مرگ‌های مرموزی در اطراف او اتفاق می‌افتد و او خود را به آرامی در حال تغییر می‌یابد.

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال

دانلود سریال شب فرا رسیده است Night Has Come زیرنویس فارسی

دانلود سریال شب فرا رسیده است Night Has Come

سریال شب فرا رسیده است ، یک بازی مرموز مرگ نوجوان که در آن یک بازی مافیایی برای دانش آموزان کلاس 2 و 3 رخ می دهد که عقب نشینی و جنگ روانی شدید تقلب و فریب و تنش نفس گیر در مورد غریزه را ترک کردند.

فصل 1 قسمت 12

دانلود سریال از سوی From زیرنویس فارسی

دانلود سریال از سوی From

FROM رمز و راز یک شهر کابوس‌آمیز در آمریکای مرکزی را آشکار می‌کند که همه کسانی را که وارد می‌شوند به دام می‌اندازد. از آنجایی که ساکنان ناخواسته برای حفظ احساس عادی بودن و جستجوی راهی برای خروج می جنگند، باید از تهدیدات سارو نیز جان سالم به در ببرند.

فصل 2 قسمت 10

دانلود سریال

دانلود سریال استثنا Exception

دانلود سریال استثنا Exception

در آینده ای دور، انسان ها مجبور به ترک زمین و مهاجرت به کهکشانی دیگر شده اند. یک تیم پیشرفته از فضاپیماها به سیاره ای می رسند که قرار است به صورت زمینی شکل بگیرد. هر یک از اعضای تیم توسط یک بیولوژیکی سه بعدی خروجی دریافت می کنند ...

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال