ژانر‌ها: ترسناک

دانلود سریال از سوی From زیرنویس فارسی

دانلود سریال از سوی From

FROM رمز و راز یک شهر کابوس‌آمیز در آمریکای مرکزی را آشکار می‌کند که همه کسانی را که وارد می‌شوند به دام می‌اندازد. از آنجایی که ساکنان ناخواسته برای حفظ احساس عادی بودن و جستجوی راهی برای خروج می جنگند، باید از تهدیدات سارو نیز جان سالم به در ببرند.

فصل 2 قسمت 10

دانلود سریال

دانلود سریال از مردگان متحرک بترسید Fear the Walking Dead زیرنویس فارسی

دانلود سریال از مردگان متحرک بترسید Fear the Walking Dead

داستان اسپین آف یک مردگان متحرک در لس آنجلس، کالیفرنیا. دو خانواده را دنبال می کند که باید با هم متحد شوند تا از آخرالزمان مرده جان سالم به در ببرند.

فصل 8 قسمت 9

دانلود سریال استثنا Exception

دانلود سریال استثنا Exception

در آینده ای دور، انسان ها مجبور به ترک زمین و مهاجرت به کهکشانی دیگر شده اند. یک تیم پیشرفته از فضاپیماها به سیاره ای می رسند که قرار است به صورت زمینی شکل بگیرد. هر یک از اعضای تیم توسط یک بیولوژیکی سه بعدی خروجی دریافت می کنند ...

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال

دانلود سریال چاکی Chucky زیرنویس فارسی

دانلود سریال چاکی Chucky

پس از اینکه یک عروسک قدیمی چاکی در یک حیاط حومه شهر پیدا می‌شود، یک شهر ایده‌آل در آمریکا دچار هرج و مرج می‌شود و یک سری قتل‌های وحشتناک شروع به افشای ریاکاری و اسرار شهر می‌کنند.

فصل 3 قسمت 4

دانلود سریال

دانلود سریال مجتمع ساختمانی سی Housing Complex C

دانلود سریال مجتمع ساختمانی سی Housing Complex C

کیمی را دنبال می‌کند، زیرا به نظر می‌رسد هر کجا که می‌رود، دردسر او را دنبال می‌کند، و اکنون حوادث وحشتناکی در مجتمع مسکونی کوچکی که در آن زندگی می‌کند شروع می‌شود - آیا یک شیطان باستانی ساکنان مجتمع مسکونی C را تعقیب می‌کند؟

فصل 1 قسمت 4

دانلود سریال

دانلود سریال شکارچیان شگفت‌‌انگیز The Uncanny Counter زیرنویس فارسی

دانلود سریال شکارچیان شگفت‌‌انگیز The Uncanny Counter

کارمندان نودل‌فروشی در روز و شکارچیان شیاطین در شب، شمارنده‌ها از توانایی‌های ویژه‌ای برای تعقیب ارواح بدخواه که انسان‌ها را شکار می‌کنند استفاده می‌کنند.

فصل 2 قسمت 12

دانلود سریال مردگان متحرک: شهر مرده The Walking Dead: Dead City زیرنویس فارسی

دانلود سریال مردگان متحرک: شهر مرده The Walking Dead: Dead City

مگی و نیگان مدتها پیش به منهتن پسا آخرالزمانی سفر می کنند که از سرزمین اصلی جدا شده بود. شهر پر از مردگان و ساکنانی است که شهر نیویورک را دنیای خود کرده اند.

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال خدمتکار Servant زیرنویس فارسی

دانلود سریال خدمتکار Servant

یک زوج فیلادلفیا پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف شکافی در ازدواج آنها ایجاد می کند و در را برای نیروی مرموز برای ورود به خانه آنها باز می کند، در سوگ هستند.

فصل 4 قسمت 10