ژانر‌ها: جنایی

دانلود سریال شهردار کینگزتاون Mayor of Kingstown زیرنویس فارسی

دانلود سریال شهردار کینگزتاون Mayor of Kingstown

Mayor of Kingstown, خانواده مک لاسکی دلالان قدرتی هستند که با موضوعات نژادپرستی سیستماتیک، فساد و نابرابری در کینگستون، میشیگان، جایی که تجارت زندان تنها صنعت پر رونق است، مقابله می کنند.

فصل 3 قسمت 5

دانلود سریال پسران The Boys زیرنویس فارسی

دانلود سریال پسران The Boys

The Boys, پس از آنکه چند ابرقهرمان تبهکار از قدرت‌های مافوق بشری خود سوء استفاده می‌کنند، گروهی از افراد عدالت‌خواه برای از پای درآوردن آنها وارد عمل می‌شوند و...

فصل 4 قسمت 7

دانلود سریال

دانلود سریال زیر پل Under the Bridge زیرنویس فارسی

دانلود سریال زیر پل Under the Bridge

Under the Bridge - رینا ویرک، یک دختر چهارده ساله، برای پیوستن به دوستان در یک مهمانی رفت و دیگر به خانه بازنگشت. هفت دختر و یک پسر نوجوان متهم به قتل وحشیانه بودند.

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال خانم نظافتچی The Cleaning Lady زیرنویس فارسی

دانلود سریال خانم نظافتچی The Cleaning Lady

The Cleaning Lady - یک پزشک باهوش کامبوجی برای یک معالجه پزشکی برای نجات پسرش به ایالات متحده می آید، اما وقتی سیستم شکست می خورد و او را به مخفی می اندازد، او از حیله گری و هوش خود برای مبارزه استفاده می کند و قانون را برای همه حق ها زیر پا می گذارد.

فصل 3 قسمت 12

دانلود سریال کارآگاهان جوان The InBESTigators

دانلود سریال کارآگاهان جوان The InBESTigators

The InBESTigators- یک دختر ده ساله بااستعداد به نام مودی که به عنوان کارآگاه خصوصی مشغول به فعالیت است، تصمیم می‌گیرد که با تعدادی از همکلاسی‌هایش به نام‌های ازرا، آوا و کایل‌ یک آژانس تحقیقاتی را برای کشف و رسیدگی به جرایم مختلف راه‌اندازی کنند و...

فصل 2 قسمت 10

دانلود سریال

دانلود سریال ریپلی Ripley زیرنویس فارسی

دانلود سریال ریپلی Ripley

مردی ثروتمند به نام ریپلی که در دهه 1960 در نیویورک زندگی می کرد، برای شروع یک زندگی پیچیده فریب، کلاهبرداری و قتل استخدام می شود.

فصل 1 قسمت 8