ژانر‌ها: خانوادگی

دانلود سریال پدرخوانده دانلود قانونی

دانلود سریال پدرخوانده

سریال پدرخوانده ، نام سریالی اجتماعی و خانوادگی می‌باشد که توسط سعید ابوطالب ساخته شده است. حرفه‌ای‌ها پدرخوانده بازی می‌کنند. سریال پدرخوانده یک بازی طولانی و پر از تعلیق، با سناریویی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی از بازی مافیا به روایت سعید ابوطالب است که یازده بازیکن در آن حضور دارند.

فصل 2 قسمت 18 (آخر)

دانلود سریال کاپیتان سوباسا Captain Tsubasa: Junior Youth Arc زیرنویس فارسی

دانلود سریال کاپیتان سوباسا Captain Tsubasa: Junior Youth Arc

سوباسا، میساکی، واکابایاشی، هیوگا و واکاشیمازو آماده هستند تا به عنوان نماینده ژاپن در برابر بهترین بازیکنان فوتبال جهان در مسابقات بین المللی نوجوانان در پاریس شرکت کنند.

فصل 2 قسمت 9

دانلود سریال دفتر چیزهای جادویی The Bureau of Magical Things

دانلود سریال دفتر چیزهای جادویی The Bureau of Magical Things

دختر نوجوان کایرا به طور تصادفی دنیای خارق العاده ای را کشف می کند و قدرت های جادویی به دست می آورد. هنگامی که یک تهدید غیرمنتظره ظاهر می شود، او باید جن ها، جن ها و انسان ها را متحد کند تا همه آنها را نجات دهد.

فصل 1 قسمت 20

دانلود سریال

دانلود سریال تئودوزیا Theodosia

دانلود سریال تئودوزیا Theodosia

تئو یک تیم التقاطی شامل برادر کوچکترش هنری، دوستش ویل و پرنسس مصری صفیه را گرد هم می‌آورد تا با یک جامعه مخفی قدرتمند بجنگند که قصد دارد جهان را با جادوی تاریک مصر باستان نابود کند.

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال

دانلود سریال پرنده‌های ابرقهرمان Powerbirds

دانلود سریال پرنده‌های ابرقهرمان Powerbirds

پولی و آس دو پرنده هستند که متعلق به مکس، یک پسر 6 ساله ابرقهرمان هستند، اما وقتی او به مدرسه می رود، آنها تبدیل به پاوربردز می شوند، پرندگان ابرقهرمانی که از قدرت های متعدد خود برای جلوگیری از خراب کردن همسایه های شرور حیوانات استفاده می کنند...

فصل 1 قسمت 30

دانلود سریال

دانلود سریال بچه ها Kiddets

دانلود سریال بچه ها Kiddets

کیدت ها کادت های فضایی هستند که کاوشگران در حال آموزش در آکادمی فضایی در سیاره WotWot هستند. آنها از طریق بازی در اتاق بازی خیره کننده خود که مشرف به یک بندر فضایی عجیب و غریب شناور در آسمان آبی بالای سیاره آنها است، یاد می گیرند. بچه ها: ...

فصل 1 قسمت 52

دانلود سریال