ژانر‌ها: خانوادگی

دانلود سریال کاپیتان سوباسا Captain Tsubasa: Junior Youth Arc زیرنویس فارسی

دانلود سریال کاپیتان سوباسا Captain Tsubasa: Junior Youth Arc

Captain Tsubasa, سوباسا اوزارا، پسر ۱۱ ساله‌ای است که در کودکی، به لطف داشتن یک توپ فوتبال در دستانش از تصادف با یک ماشین جان سالم به در برده و همواره، علاقه خاصی به فوتبال داشته است. پدر سوباسا یک کاپیتان کشتی و معمولا در سفر است و همین هم باعث شده تا سوباسا، معمولا با مادرش زندگی کند. این دو زمانی که سوباسا ۱۱ سال دارد، به شهر نانکاتسو که برای داشتن مدارس فوتبال عالی مشهور است، سفر می‌کنند و در آن‌جا، سوباسا با کاراکتر‌های دیگری مثل ریو ایشیزاکی و گنزو واکابایاشی آشنا شده و

فصل 2 قسمت 39

دانلود سریال

دانلود سریال پدرخوانده دانلود قانونی

دانلود سریال پدرخوانده

سریال پدرخوانده ، نام سریالی اجتماعی و خانوادگی می‌باشد که توسط سعید ابوطالب ساخته شده است. حرفه‌ای‌ها پدرخوانده بازی می‌کنند. سریال پدرخوانده یک بازی طولانی و پر از تعلیق، با سناریویی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی از بازی مافیا به روایت سعید ابوطالب است که یازده بازیکن در آن حضور دارند.

فصل 3 قسمت 10

دانلود سریال ملکه اشک Queen of Tears

دانلود سریال ملکه اشک Queen of Tears

Queen of Tears, ملکه فروشگاه‌های بزرگ و قیمت سوپرمارکت‌ها یک بحران زناشویی را پشت سر می‌گذارد - تا زمانی که عشق به طور معجزه‌آسایی دوباره شروع به شکوفایی کند.

فصل 1 قسمت 9

دانلود سریال

دانلود سریال پرسی جکسون و المپیکیان Percy Jackson and the Olympians زیرنویس فارسی

دانلود سریال پرسی جکسون و المپیکیان Percy Jackson and the Olympians

Percy Jackson and the Olympians, پرسی جکسون نیمه خدا تلاشی را در سرتاسر آمریکا رهبری می کند تا از جنگ بین خدایان المپیک جلوگیری کند.

فصل 1 قسمت 8 + دوبله فارسی فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال

سریال اکازیون Occasion دانلود قانونی

سریال اکازیون Occasion

اکازیون , دایی محسن برای اینکه مورد بخشش حاج بابا قرار بگیرد و مشکل مهاجرت رحیم را حل کند ایده‌ی اکازیون دیگری را مطرح می کند. از سوی دیگر، منصوره می خواهد مشتری جدیدی پیدا کند تا بتواند برای نوذر پول بفرستد اما...

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال حماسه پر بال The Wingfeather Saga

دانلود سریال حماسه پر بال The Wingfeather Saga

The Wingfeather Saga, مجموعه‌ای انیمیشنی بر اساس رمان‌های فانتزی اندرو پیترسون که جزئیات ماجراهای خانواده ایگیبی و تعقیب آن‌ها توسط نیش‌های سمی دانگ و ارباب شرورشان، Gnag the Nameless را نشان می‌دهد.

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال

سریال گناه فرشته Fereshteh’s Sin دانلود قانونی

سریال گناه فرشته Fereshteh’s Sin

سریال گناه فرشته: معلوم است که خیلی ها نمی خواهند حامد بی گناهی فرشته را ثابت کند. با اولین شاهدی که پیدا میشود یک جنازه روی دست حامد می ماند و هیچ چیز تصادفی نیست.

فصل 1 قسمت 18

دانلود سریال کارآگاهان جوان The InBESTigators

دانلود سریال کارآگاهان جوان The InBESTigators

The InBESTigators- یک دختر ده ساله بااستعداد به نام مودی که به عنوان کارآگاه خصوصی مشغول به فعالیت است، تصمیم می‌گیرد که با تعدادی از همکلاسی‌هایش به نام‌های ازرا، آوا و کایل‌ یک آژانس تحقیقاتی را برای کشف و رسیدگی به جرایم مختلف راه‌اندازی کنند و...

فصل 2 قسمت 10

دانلود سریال