ژانر‌ها: هیجان‌انگیز

دانلود سریال ماده تاریک Dark Matter زیرنویس فارسی

دانلود سریال ماده تاریک Dark Matter

Dark Matter, خدمه شش نفره یک سفینه فضایی متروکه از سکون در دورترین نقاط فضا بیدار می شوند. خاطرات آنها پاک شد، آنها هیچ به یاد نمی آورند که چه کسی هستند یا چگونه سوار شده اند. تنها سرنخ هویت آنها یک محفظه بار است که پر از آن است

فصل 1 قسمت 9

دانلود سریال

دانلود سریال The Veil زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Veil

The Veil, رابطه بین دو زن را دنبال می کند که بازی مرگبار حقیقت و دروغ را انجام می دهند. یک زن رازی دارد و دیگری ماموریت دارد قبل از از دست رفتن هزاران نفر آن را فاش کند.

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال بودکین Bodkin زیرنویس فارسی

دانلود سریال بودکین Bodkin

Bodkin, گروهی از پادکست‌ها قصد دارند در مورد ناپدید شدن مرموز سه غریبه در یک شهر ایرلندی تحقیق کنند. اما زمانی که آنها شروع به کشیدن ریسمان می کنند، داستانی بسیار بزرگتر و عجیب تر از آنچه تصور می کردند پیدا می کنند.

فصل 1 قسمت 2

دانلود سریال یک جنتلمن در مسکو A Gentleman in Moscow زیرنویس فارسی

دانلود سریال یک جنتلمن در مسکو A Gentleman in Moscow

A Gentleman in Moscow - یک اشراف روسی از مرگ در امان می ماند و در حبس خانگی قرار می گیرد در حالی که انقلاب بلشویکی پیش از او جریان دارد.

فصل 1 قسمت 7

دانلود سریال سلطنت آهنین Iron Reign زیرنویس فارسی

دانلود سریال سلطنت آهنین Iron Reign

Iron Reign, خواکین مانچادو امپراتوری مواد مخدر خود را از بندر بارسلونا با مشت آهنین اداره می کند تا اینکه یک محموله جدید تجارت و خانواده را به شکل مارپیچ درآورد.

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال صورت فلکی Constellation زیرنویس فارسی

دانلود سریال صورت فلکی Constellation

جو پس از یک فاجعه در فضا به زمین بازمی گردد و متوجه می شود که قطعات گم شده ای در زندگی او وجود دارد، بنابراین او تصمیم می گیرد تا حقیقت را در مورد رازهای پنهان سفر فضایی فاش کند و چیزهایی را که از دست داده بازیابی کند.

فصل 1 قسمت 8 +دوبله قسمت 8

دانلود سریال

دانلود سریال ملکه قرمز Reina roja زیرنویس فارسی

دانلود سریال ملکه قرمز Reina roja

عقل یک زن با استعداد فرصتی برای رهبری نیروی پلیس مخفی اروپا به ارمغان می آورد. اما نتیجه معکوس می دهد و همه چیز را برای او تمام می کند. پس از قتل در خانه اش و وارث ربوده شده، سرپرست سابق او از یک پلیس کمک می گیرد تا دوباره به کار خود بازگرداند...

فصل 1 قسمت 7

دانلود سریال ریپلی Ripley زیرنویس فارسی

دانلود سریال ریپلی Ripley

مردی ثروتمند به نام ریپلی که در دهه 1960 در نیویورک زندگی می کرد، برای شروع یک زندگی پیچیده فریب، کلاهبرداری و قتل استخدام می شود.

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال اربابان آسمان Masters of the Air زیرنویس فارسی

دانلود سریال اربابان آسمان Masters of the Air

پنج مایل بالاتر از زمین و پشت خطوط دشمن، یازده مرد در داخل بمب افکن معروف به "قلعه پرواز" با گله های بی امان جنگنده های آلمانی می جنگند.

فصل 1 قسمت 9