ژانر‌ها: هیجان‌انگیز

دانلود سریال عالیجناب Your Honor زیرنویس فارسی

دانلود سریال عالیجناب Your Honor

یک قاضی زمانی با محکومیت های خود مواجه می شود که پسرش درگیر یک کتک کاری می شود که خانواده ای با جنایت سازمان یافته را درگیر می کند. در مواجهه با انتخاب‌های غیرممکن، او متوجه می‌شود که یک پدر برای نجات جان پسرش تا کجا پیش خواهد رفت.

فصل 2 قسمت 10

دانلود سریال محیطی The Peripheral زیرنویس فارسی

دانلود سریال محیطی The Peripheral

در آینده، زمانی که تکنولوژی به طور ماهرانه جامعه را تغییر داده است، یک زن یک ارتباط پنهانی با واقعیتی جایگزین و همچنین آینده تاریک خود را کشف می کند.

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال

دانلود سریال نجات از غاری در تایلند Thai Cave Rescue زیرنویس فارسی

دانلود سریال نجات از غاری در تایلند Thai Cave Rescue

سریال تلویزیونی که داستان نجات 12 پسر و مربی فوتبال آنها است که در تابستان 2018 به مدت دو هفته در غارهای سیل زده تایلند گیر افتاده بودند.

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال پرونده ایپکرس The Ipcress File زیرنویس فارسی

دانلود سریال پرونده ایپکرس The Ipcress File

با اوج گیری جنگ سرد، قاچاقچی سابق که تبدیل به جاسوس بی میل شده است، هری پالمر، خود را در مرکز یک ماموریت مخفی خطرناک می بیند، که در آن باید از پیوندهای خود برای یافتن یک دانشمند هسته ای گمشده بریتانیایی استفاده کند.

فصل 1 قسمت 6

دانلود سریال مادر بی نقص The Perfect Mother زیرنویس فارسی

دانلود سریال مادر بی نقص The Perfect Mother

مادری فداکار که از بی گناهی دخترش در قتل متقاعد شده است، به زودی با محو شدن مرز بین قربانی و مجرم، حقایق ناراحت کننده را کشف می کند.

فصل 1 قسمت 4

دانلود سریال خیانت Treason زیرنویس فارسی

دانلود سریال خیانت Treason

آدام لارنس توسط MI6 آموزش دیده و مرتب شده است، به نظر می رسد حرفه او آماده شده است. وقتی گذشته به شکل کارا، جاسوس روسی که گذشته پیچیده‌ای با او دارد، به او می‌رسد، مجبور می‌شود همه چیز و همه را زیر سوال ببرد...

فصل 1 قسمت 5