زبان: ای

دانلود فیلم شروع دوباره عشق Love Reset 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم شروع دوباره عشق Love Reset 2023

فیلم Love Reset: با وجود مخالفت شدید خانواده، جونگ یول و نارا از طریق قدرت محض عشق موفق به ازدواج می شوند. اما دو سال به جلو، و آن دو پس از دریافت 30 روز طلاق توافقی دادگاه را ترک می کنند...

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود سریال عمو سام شیک Uncle Samsik زیرنویس فارسی

دانلود سریال عمو سام شیک Uncle Samsik

Uncle Samsik - کیم سان که قصد دارد ثروت کشورش را برگرداند، با پاک دوچیل، یک تعمیرکار سایه‌دار که به سرعت با هر موقعیتی سازگار می‌شود، برخورد می‌کند. با هم، این جفت یک اتحاد ناآرام تشکیل می دهند.

فصل 1 قسمت 16

دانلود سریال پارازیت: خاکستری Parasyte: The Grey زیرنویس فارسی

دانلود سریال پارازیت: خاکستری Parasyte: The Grey

Parasyte: The Grey, گروهی از انسان ها علیه شر فزاینده اشکال زندگی انگلی ناشناس که از میزبانان انسان زندگی می کنند و در تلاش برای افزایش قدرت خود می جنگند.

فصل 1 قسمت 6 + دوبله تا قسمت 6

دانلود سریال

دانلود فیلم نبش قبر Exhuma 2024 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم نبش قبر Exhuma 2024

Exhuma, پس از ردیابی منشا یک مصیبت آزاردهنده فراطبیعی در قبر اجدادی یک خانواده ثروتمند، تیمی از کارشناسان ماوراء الطبیعه بقایای آن را جابه‌جا می‌کنند - و به زودی متوجه می‌شوند که چه اتفاقی برای کسانی می‌افتد که جرأت می‌کنند قبر اشتباه را خراب کنند.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود سریال بگو که دوستم داری Tell Me That You Love Me زیرنویس فارسی

دانلود سریال بگو که دوستم داری Tell Me That You Love Me

یک ملودرام شفابخش درباره سرنوشت چا جین وو، یک فرد ناشنوا که برای بیان احساسات از طریق تصاویر به جای کلمات استفاده می شود، و جونگ مو یون، که قلب خود را با صدای خود بیان می کند.

فصل 1 قسمت 3

دانلود فیلم بیگانه: بازگشت به آینده Alienoid: The Return to the Future 2024

دانلود فیلم بیگانه: بازگشت به آینده Alienoid: The Return to the Future 2024

تائوئیست های باستان در زمان و مکان سفر می کنند تا شمشیر الهی را به دست آورند.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم نوریانگ: دریای مرگبار Noryang: Deadly Sea 2023

دانلود فیلم نوریانگ: دریای مرگبار Noryang: Deadly Sea 2023

جنگ ایمجین در دسامبر 1598 به هفتمین سال خود می رسد. دریاسالار یی سون شین متوجه می شود که مهاجمان وا در چوسون به دنبال دستورات رهبرشان تویوتومی هیدیوشی برای عقب نشینی سریع آماده می شوند. دریاسالار یی که مصمم است یک بار برای همیشه دشمن را نابود کند، ناوگان متحدین از کشتی‌های Joseon و Ming را رهبری می‌کند تا محاصره کنند و ارتش وا را نابود کنند. با این حال، هنگامی که فرمانده مینگ چن لین برای رفع محاصره رشوه می گیرد، وا لرد شیمازو یوشیهیرو و ارتش ساتسوما او برای نجات ارتش وا در تنگه نوریانگ حرکت می کنند.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود سریال اعتصاب تابستانی Summer Strike زیرنویس فارسی

دانلود سریال اعتصاب تابستانی Summer Strike

برگرفته از وبتون یک درام درباره بیکار داوطلبانه لی یئوروم و کتابدار آن دای بیوم که اعلام اعتصاب زندگی کردند و شهری پیچیده را ترک کردند و در مکانی عجیب به دنبال خود می گردند.

فصل 1 قسمت 12 + دوبله

دانلود سریال

دانلود سریال شیطان من My Demon

دانلود سریال شیطان من My Demon

سریال شیطان من : جونگ کو وون، یک شیطان، می‌باشد. او توانایی انجام معاملاتی خطرناک اما شیرین با انسان‌ها را دارد. او به انسان‌ها با تمام حقارت نگاه می‌کند و بیش از ۲۰۰ سال است که در دنیای انسان‌ها به عنوان یک شکارچی به دنبال شیرینی‌ها و معاملاتشان می‌گردد. اما وقتی با دو دو هی، دختری انسانی، ملاقات می‌کند، ناگهان تمام قدرتش را از دست می‌دهد. حال او باید به صورت قراردادی با دو دو هی ازدواج کند تا از او که تمام قدرتش را به خود انتقال داده است، محافظت کند و از انقراض خود جلوگیری نماید.

فصل 1 قسمت 16

دانلود سریال