زبان: رومانیایی

دانلود فیلم آر.ام.ان R.M.N. 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم آر.ام.ان R.M.N. 2022

تحلیلی بدون قضاوت از نیروهای محرک رفتار انسان در مواجهه با ناشناخته، نحوه درک ما از دیگری و نحوه ارتباط ما با آینده نگران کننده.

دانلود سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders زیرنویس فارسی

دانلود سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders

یک حماسه خانوادگی گانگستری که در انگلستان دهه ۱۹۰۰ اتفاق می‌افتد، با محوریت گروهی که تیغ‌های تیغ می‌دوختند و رئیس خشنشان تامی شلبی.

فصل 6 قسمت 6 + دوبله فارسی فصل 6 قسمت 6

دانلود سریال

دانلود فیلم نظاره‌گر Watcher 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم نظاره‌گر Watcher 2022

یک زن جوان آمریکایی با شوهرش به بخارست نقل مکان می کند و شروع به شک می کند که غریبه ای که او را از آپارتمان آن طرف خیابان تماشا می کند ممکن است یک قاتل زنجیره ای محلی باشد که سر زنان را می برید.

دانلود فیلم نفرین شده The Cursed 2021

دانلود فیلم نفرین شده The Cursed 2021

در روستایی قرن نوزدهم فرانسه، یک تهدید مرموز و احتمالاً فراطبیعی دهکده کوچکی را تهدید می کند. جان مک براید، یک آسیب شناس، به شهر می آید تا خطر را بررسی کند - و در این فرآیند برخی از شیاطین خود را از بدن خارج کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم شماره ۳۵۵ The 355 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم شماره ۳۵۵ The 355 2022

هنگامی که یک سلاح فوق سری به دست مزدوران می افتد، یک مامور وحشی سیا با سه مامور بین المللی در یک ماموریت مرگبار برای بازیابی آن می پیوندد، در حالی که یک قدم جلوتر از زنی مرموز می ماند که هر متر آنها را ردیابی می کند.

دانلود فیلم The Expendables 3 2014 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم The Expendables 3 2014

بارنی تیمش را با خون جدیدی برای یک نبرد شخصی تقویت می کند: برای سرنگونی کنراد استون بنکس، بنیانگذار Expendables و تاجر بدنام اسلحه که در جهنم آماده است تا بارنی و تک تک همکارانش را از بین ببرد.

دانلود فیلم No One Gets Out Alive 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم No One Gets Out Alive 2021

مهاجری در جستجوی رویای آمریکایی که پس از مجبور شدن به اتاق گرفتن در یک پانسیون، خود را در کابوسی می بیند که نمی تواند از آن فرار کند.