زبان: لهستانی

دانلود فیلم سالن معلمان The Teachers’ Lounge 2023

دانلود فیلم سالن معلمان The Teachers’ Lounge 2023

وقتی یکی از شاگردانش مشکوک به دزدی می شود، معلم کارلا نواک تصمیم می گیرد تا به ته موضوع بپردازد. گرفتار شدن بین ایده آل های او و سیستم مدرسه، عواقب اقدامات او او را تهدید می کند.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم منطقه مورد علاقه The Zone of Interest 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم منطقه مورد علاقه The Zone of Interest 2023

فرمانده آشویتس رودولف هوس و همسرش هدویگ در تلاشند تا در خانه و باغی در کنار اردوگاه زندگی رویایی را برای خانواده خود بسازند.

دانلود سریال کارآگاه فورست Detective Forst زیرنویس فارسی

دانلود سریال کارآگاه فورست Detective Forst

کوه های تاترا به عرصه قتل وحشیانه تبدیل خواهد شد. این تحقیقات توسط یک پلیس بدبین اما موثر به نام ویکتور فورست انجام می شود.

فصل 1 قسمت 6

دانلود فیلم مرز سبز The Green Border 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم مرز سبز The Green Border 2023

یک خانواده پناهجوی سوری، یک معلم انگلیسی از افغانستان و یک مرزبان را دنبال می کند. همه آنها در طول آخرین بحران انسانی بلاروس در مرز لهستان و بلاروس ملاقات کردند.

دانلود فیلم عشق فراموش شده Forgotten Love 2023

دانلود فیلم عشق فراموش شده Forgotten Love 2023

یک پروفسور جراح که زمانی مورد احترام بود، رافال ویلکزور که خانواده و حافظه خود را از دست داده است، زمانی که با شخصی از گذشته فراموش شده خود که می تواند به او کمک کند تا پاسخ های مورد نیاز خود را پیدا کند، دوباره ارتباط برقرار می کند، فرصت رستگاری پیدا می کند.

دانلود فیلم

دانلود سریال گروه دستکش سبز The Green Glove Gang

دانلود سریال گروه دستکش سبز The Green Glove Gang

پس از یک سرقت ناموفق، یک باند متشکل از 3 دزد نجیب: زوزا، کینگا و آلیجا در یک خانه سالمندان آرام پنهان می شوند. در حالی که پلیس در حال انجام است، این باند به فعالیت خود در مرکز ادامه می دهد و به ساکنان سالخورده خود فرصتی می دهد...

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال

دانلود فیلم ی او EO 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم ی او EO 2022

الاغی را دنبال می‌کند که در سفرش با آدم‌های خوب و بد روبرو می‌شود، شادی و درد را تجربه می‌کند و چشم‌اندازی از اروپای مدرن را از طریق چشمانش کشف می‌کند.

دانلود فیلم برود پیک Broad Peak 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم برود پیک Broad Peak 2022

پس از بالا رفتن از کوه برود پیک، Maciej Berbeka متوجه می شود که سفر او به قله ناقص است. 25 سال بعد، او تصمیم می گیرد تا کاری را که شروع کرده به پایان برساند.