زبان: لهستانی

دانلود سریال گروه دستکش سبز The Green Glove Gang

دانلود سریال گروه دستکش سبز The Green Glove Gang

پس از یک سرقت ناموفق، یک باند متشکل از 3 دزد نجیب: زوزا، کینگا و آلیجا در یک خانه سالمندان آرام پنهان می شوند. در حالی که پلیس در حال انجام است، این باند به فعالیت خود در مرکز ادامه می دهد و به ساکنان سالخورده خود فرصتی می دهد...

فصل 1 قسمت 8

دانلود سریال

دانلود فیلم ی او EO 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم ی او EO 2022

الاغی را دنبال می‌کند که در سفرش با آدم‌های خوب و بد روبرو می‌شود، شادی و درد را تجربه می‌کند و چشم‌اندازی از اروپای مدرن را از طریق چشمانش کشف می‌کند.

دانلود فیلم برود پیک Broad Peak 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم برود پیک Broad Peak 2022

پس از بالا رفتن از کوه برود پیک، Maciej Berbeka متوجه می شود که سفر او به قله ناقص است. 25 سال بعد، او تصمیم می گیرد تا کاری را که شروع کرده به پایان برساند.

دانلود سریال هیولاهای کراکف Cracow Monsters زیرنویس فارسی

دانلود سریال هیولاهای کراکف Cracow Monsters

یک زن جوان که توسط گذشته اش تسخیر شده است به یک استاد مرموز و گروه دانش آموزان با استعدادش می پیوندد که فعالیت های ماوراء الطبیعه را بررسی می کنند و با شیاطین مبارزه می کنند.

فصل 1 قسمت 8

دانلود فیلم قصه‌های پریان از سن ما گذشته Too Old For Fairy Tales 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم قصه‌های پریان از سن ما گذشته Too Old For Fairy Tales 2022

در زندگی والدک که عمدتاً پر از بازی های رایانه ای است، یک زلزله واقعی رخ می دهد. مامان در غیابش تحت مراقبت عمه ای دیوانه و غیرقابل پیش بینی قرار می گیرد که نظم و انضباط تا کنون با او بیگانه بوده و تحمیل می کند...

دانلود فیلم خشمگین Furioza 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم خشمگین Furioza 2021

اتفاقی از گذشته سرنوشت سه دوست را از هم جدا می کند. به طور غیرمنتظره ای در زندگی دیوید (ماتئوس باناسیوک) دوباره ظاهر می شود. Dzika (Weronika Ksiazkiewicz) - زمانی عشق زندگی اش، اکنون یک پلیس زن باتجربه، او را می سازد.

دانلود فیلم شکار The Hunt 2012 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم شکار The Hunt 2012

معلمی زندگی تنهایی می کند و تمام مدت بر سر حضانت پسرش دست و پنجه نرم می کند. با یافتن عشق و دریافت خبرهای خوب از پسرش، زندگی او آرام آرام بهتر می شود، اما شانس جدید او به طرز وحشیانه ای توسط یک کوچولو بی گناه شکسته می شود.

دانلود فیلم

دانلود فیلم The Windermere Children 2020

دانلود فیلم The Windermere Children 2020

این داستان تند، تکان دهنده و در نهایت رستگاری پیوندهایی است که این کودکان با یکدیگر برقرار می کنند و اینکه چگونه دوستی های ایجاد شده در ویندرمر به یک راه نجات برای آینده ای پربار تبدیل می شود.

دانلود فیلم