زبان: مالایایی

دانلود فیلم ببر Kaduva 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم ببر Kaduva 2022

داستان این فیلم در اواخر دهه 90 میلادی اتفاق می‌افتد که حول محور زندگی یک جوان لاستیک‌کار جوان اهل مونداکایام و رقابت او با یک افسر عالی رتبه در پلیس کرالا می‌چرخد.

دانلود فیلم سلام نظامی Salute 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم سلام نظامی Salute 2022

یک رهبر سیاسی بی رحم رامایا توسط یک مرد ناشناس به قتل می رسد، بنابراین این پرونده توسط یک پلیس فوق العاده مایکل بررسی می شود.

دانلود فیلم

دانلود فیلم آیاپام و کوشیم Ayyappanum Koshiyum 2020

دانلود فیلم آیاپام و کوشیم Ayyappanum Koshiyum 2020

داستان حول درگیری بین ایاپان، افسر ارشد پلیس که در ایستگاه پلیس آتاپادی خدمت می کند و هاویلدار کوشی که با انگیزه به دهکده می آید، می چرخد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم رانندگی شبانه Night Drive 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم رانندگی شبانه Night Drive 2022

یک زوج جوان که در حال کار در یک رانندگی هستند، با یک تصادف روبرو می شوند. آنها را در مثلثی بین پلیسی که حادثه را بررسی می‌کند و هژمونی سیاسی فاسدی که در تعقیب آنها هستند، قرار می‌دهد.

دانلود فیلم فصل هولناک Bheeshma Parvam 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم فصل هولناک Bheeshma Parvam 2022

مایکل خانواده اجدادی خود را در کوچی هدایت می کند و ترس و احترام را در گذشته خود برانگیخته است. وقتی چند نفر از اعضای جوانتر خانواده احساس می‌کنند قدرت او بر زندگی‌شان خیلی بدتر است، دست در دست دشمنان می‌گذارند تا او را سرکوب کنند.

دانلود فیلم The Kung Fu Master 2020 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم The Kung Fu Master 2020

ریشی رام و خواهرش ریتو رام که هر دو مربی هنرهای رزمی هستند در ریشیکش ساکن شده اند. وقتی با یک باند هنرهای رزمی بدنام روبرو می شوند، زندگی آرام آنها به آشوب تبدیل می شود که منجر به ولگردی از خشونت خشمگین می شود.

دانلود فیلم Joji 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Joji 2021

جوجی، مردی که مهندسی را رها کرده و کوچک‌ترین پسر یک خانواده ثروتمند است، با آرزوهایش برای تبدیل شدن به فوق‌العاده ثروتمند زندگی می‌کند. او با حرص و طمع و جاه طلبی کور، تصمیم می گیرد برنامه های خود را پس از یک اتفاق غیرمنتظره در خانواده اجرا کند.

دانلود فیلم Anjaam Pathiraa 2020 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Anjaam Pathiraa 2020

پلیس در رد پای یک قاتل زنجیره ای است، اما با افسران همکار قربانیان، آیا می توانند قاتل را دستگیر کنند و پرونده را به موقع حل کنند؟

دانلود فیلم Irul 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Irul 2021

هنگامی که خرابی ماشین یک زن و شوهر را مجبور می کند به دنبال سرپناهی در خانه ای مجاور بروند، گفتگو با غریبه داخل خانه به زودی نشان می دهد که یک قاتل در بین آنها وجود دارد.