زبان: نروژی

دانلود فیلم نارویک: اولین شکست هیتلر Kampen om Narvik – Hitlers første nederlag 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم نارویک: اولین شکست هیتلر Kampen om Narvik – Hitlers første nederlag 2022

آوریل 1940. چشم جهان به نارویک، شهر کوچکی در شمال نروژ، منبع سنگ آهن مورد نیاز برای ماشین آلات جنگی هیتر است. از طریق دو ماه جنگ شدید زمستانی، هیتلر اولین شکست خود را متحمل شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم گرگ وایکینگ Viking Wolf 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم گرگ وایکینگ Viking Wolf 2022

تال 17 ساله به تازگی با پدر و مادرش به یک شهر کوچک نقل مکان کرده است، زیرا مادرش شغل جدیدی در پلیس محلی پیدا کرده است. پس از کشته شدن وحشیانه یک دانش آموز در یک مهمانی که تال در آن شرکت می کند، به یک شاهد اصلی تبدیل می شود. آیا قاتل حیوان بود؟ یک گرگ؟

دانلود فیلم غول Troll 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم غول Troll 2022

در اعماق کوه دوور، چیزی غول پیکر پس از هزار سال اسارت از خواب بیدار می شود. این موجود هر چیزی را که سر راهش باشد نابود می کند و به سرعت به اسلو نزدیک می شود.

دانلود فیلم

دانلود فیلم دختر اژدها Dragon Girl 2020 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم دختر اژدها Dragon Girl 2020

سارا - پناهجوی جوانی که در حال فرار است - با یک اژدهای گمشده جوان دوست می شود و با یک آدم قلابی تیم می شود و با مدیران مدرسه، پلیس و گروه های قلدر می جنگد و تلاش آنها برای بازگرداندن اژدها به ماجراجویی یک اژدها تبدیل می شود...

دانلود فیلم دریای سوزان The Burning Sea 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم دریای سوزان The Burning Sea 2021

یک سکوی نفتی به طور چشمگیری در سواحل نروژ سقوط می کند، و محققان وقتی متوجه می شوند که این تازه شروع چیز جدی تر است، سعی می کنند دریابند چه اتفاقی افتاده است.

دانلود فیلم

دانلود فیلم سه آرزو برای سیندرلا Three Wishes for Cinderella 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم سه آرزو برای سیندرلا Three Wishes for Cinderella 2021

داستان سیندرلا: در جنگل های پر برف، قهرمان با نامادری شیطان صفت خود برای رویای ملاقات با شاهزاده خوش تیپ می جنگد. این یک سواری نفس گیر با تیراندازی با کمان درخشان و یک توپ قصری باشکوه است.

دانلود فیلم

دانلود فیلم مارگرت: ملکه شمال Margrete: Queen of the North 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم مارگرت: ملکه شمال Margrete: Queen of the North 2021

1402. ملکه مارگرت از طریق پسر خوانده اش اریک بر سوئد، نروژ و دانمارک حکومت می کند. اما یک توطئه در راه است و مارگرت خود را در یک دوراهی غیرممکن می‌بیند که می‌تواند کار زندگی او را به هم بزند: اتحادیه کالمار.

دانلود فیلم ترکیده Blasted 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم ترکیده Blasted 2022

وقتی یک دوست سابق دوران کودکی مهمانی مجردی سباستین را خراب می کند و همه چیز را درباره خودش می سازد، تنها یک حمله بیگانه می تواند آنها را وادار کند که خون بدشان را کنار بگذارند و دوباره به عنوان دو نفری که قبلا بودند، متحد شوند.

دانلود فیلم الا بلا بینگو Ella Bella Bingo 2020

دانلود فیلم الا بلا بینگو Ella Bella Bingo 2020

الا بلا بینگو (الویل الفرید) و هنری بهترین دوستان هستند، اما یک روز پسر جدیدی به محله نقل مکان می کند و همه چیز تغییر می کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Black Lake 2016–2018 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Black Lake 2016–2018

وقایع شوم جوهان جوان و جاه طلب و دوستانش را هنگام بازدید از پیست اسکی متروکه دریاچه سیاه، صحنه جنایتی وحشتناک، در بر می گیرد. دریاچه سیاه دورافتاده و فراموش شده سالهاست که بسته شده است. یوهان دوستش را دعوت می کند