زبان: ها

دانلود فیلم سوپر من Super Me 2019 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم سوپر من Super Me 2019

Super Me, سانگ یو از تلاش برای بیدار ماندن بسیار خسته است. هر بار که چشمانش را می بندد، دیو در خواب او را تعقیب می کند و می کشد. یک شب سانگ متوجه می‌شود که قدرت خاصی دارد: او می‌تواند گنجینه‌هایی را از رویاهایش به واقعیت برساند. تقریباً یک شبه، او تبدیل به یک مرد ثروتمند می شود. اما ثروت او توجه یک گانگستر بی رحم را نیز به خود جلب می کند.

دانلود فیلم جنگجوی مجازی VR Fighter 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم جنگجوی مجازی VR Fighter 2021

پس از مرگ همسرش محافظ حرفه ای لونگ وی برای یافتن پزشک برای دخترش به خارج از کشور رفت، اما در عوض شغل جدیدی به عنوان تستر واقعیت مجازی پیدا کرد.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود سریال گرگ The Wolf

دانلود سریال گرگ The Wolf

سریال گرگ ، فیلمنامه داستان شاهزاده ژایکسینگ شهر کوئیژو و یک توله گرگ جوان را روایت می کند که در گله گرگ بزرگ شده اند و آنها پس از هشت سال از دست دادن با هم آشنا شدند. این دو برای عشق و سرنوشت جنگیدند.

فصل 1 قسمت 49

دانلود سریال

دانلود فیلم جیانگ زیا The Legend of Jiang Ziya 2019

دانلود فیلم جیانگ زیا The Legend of Jiang Ziya 2019

وقتی جیانگ زیا قوانین خدایان را زیر پا می گذارد، به قلمرو فانی تبعید می شود. او توسط یک زن جوان مهربان، چینگ لوان نجات می‌یابد، اما فاجعه به دنبال آن رخ می‌دهد که خدای رودخانه نفرین را می‌شکند و شروع به کشتار مردم محلی می‌کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم دیروز باری دیگر Yesterday Once More 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم دیروز باری دیگر Yesterday Once More 2023

وقتی یوکسوان (با بازی چن فییو) پس از سالها با دوست دوران کودکی خود شویان (با بازی ژو یه) ملاقات می کند، دوستی به زودی به عشق عمیق می شود. اما نه چندان دور، یک تصادف رانندگی جان شویان را می گیرد. با اندوهی عمیق، یوشوان یک ...

دانلود فیلم وضعیت ناامید کننده Hopeless Situation 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم وضعیت ناامید کننده Hopeless Situation 2022

در دوره جمهوری چین، سرزمین توسط مشکلات داخلی و تهاجم خارجی ویران شد. زمانی که قدرت‌های خارجی آثار فرهنگی چین را غارت می‌کنند، لیو یونفی انقلابی مردمی را که قادر به محافظت از این کشور هستند گرد هم می‌آورد.

دانلود سریال عشق کهکشانی Love Like the Galaxy زیرنویس فارسی

دانلود سریال عشق کهکشانی Love Like the Galaxy

زنی بدبین که تنها زندگی می کند با یک ژنرال قدرتمند روبرو می شود که در نگاه اول عاشق او می شود. او مشکلات اعتماد دارد. او رازهایی دارد که حتی خودش هم از آنها بی خبر است. آنها با هم شروع به بررسی این اسرار می کنند.

فصل 1 قسمت 56

دانلود فیلم شمشیر سرنوشت Sword of Destiny 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم شمشیر سرنوشت Sword of Destiny 2021

شمشیرساز بی همتا، مینگ یزه، از فاجعه نابودی خانواده به دست ژائو هان خائن که به خاطر پرتاب شمشیر معروف هانگوانگ در دادگاه خدمت می کرد، متحمل شد.

دانلود فیلم