زبان: چینی

دانلود فیلم سوپر من Super Me 2019 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم سوپر من Super Me 2019

Super Me, سانگ یو از تلاش برای بیدار ماندن بسیار خسته است. هر بار که چشمانش را می بندد، دیو در خواب او را تعقیب می کند و می کشد. یک شب سانگ متوجه می‌شود که قدرت خاصی دارد: او می‌تواند گنجینه‌هایی را از رویاهایش به واقعیت برساند. تقریباً یک شبه، او تبدیل به یک مرد ثروتمند می شود. اما ثروت او توجه یک گانگستر بی رحم را نیز به خود جلب می کند.

دانلود فیلم کونگ فو پاندا 4 Kung Fu Panda 4 2024 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم کونگ فو پاندا 4 Kung Fu Panda 4 2024

پس از اینکه پو انتخاب شد تا رهبر معنوی دره صلح شود، او باید یک جنگجوی اژدها را بیابد و آموزش دهد، در حالی که یک جادوگر شرور قصد دارد همه شرورهای اصلی را که پو آنها را مغلوب کرده است، دوباره احضار کند و دوباره به روح تبدیل شود...

نسخه با کیفیت جایگزین شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم جنگجوی مجازی VR Fighter 2021 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم جنگجوی مجازی VR Fighter 2021

پس از مرگ همسرش محافظ حرفه ای لونگ وی برای یافتن پزشک برای دخترش به خارج از کشور رفت، اما در عوض شغل جدیدی به عنوان تستر واقعیت مجازی پیدا کرد.

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم سگ های فضایی: ماجراجویی گرمسیری Space Dogs: Tropical Adventure 2020

دانلود فیلم سگ های فضایی: ماجراجویی گرمسیری Space Dogs: Tropical Adventure 2020

هنگامی که یک گرداب مرموز و خطرناک در مناطق استوایی اقیانوس اطلس ظاهر می شود، فضانوردان بلکا و استرلکا برای تحقیق فرستاده می شوند. بلکا و استرلکا با کمک دوستان خوبشان باید یک بار دیگر قهرمانانه عمل کنند...

دوبله فارسی اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم منقار طلایی Goldbeak 2023

دانلود فیلم منقار طلایی Goldbeak 2023

یک عقاب جوان که توسط جوجه ها بزرگ شده است خانه را ترک می کند تا هویت واقعی خود را پیدا کند. او پس از کشف اقوام و هدف جدید زندگی خود در گشت پردار پناهگاه پرندگان، از یک نقشه شوم در حال ظهور در نزدیکی نزدیک می ماند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم باشگاه صفر Club Zero 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم باشگاه صفر Club Zero 2023

یک معلم در یک مدرسه نخبه مشغول به کار می شود و با پنج دانش آموز پیوند محکمی برقرار می کند - رابطه ای که در نهایت به یک چرخش خطرناک تبدیل می شود.

دانلود سریال گرگ The Wolf

دانلود سریال گرگ The Wolf

سریال گرگ ، فیلمنامه داستان شاهزاده ژایکسینگ شهر کوئیژو و یک توله گرگ جوان را روایت می کند که در گله گرگ بزرگ شده اند و آنها پس از هشت سال از دست دادن با هم آشنا شدند. این دو برای عشق و سرنوشت جنگیدند.

فصل 1 قسمت 49

دانلود سریال

دانلود فیلم نقشه فرار 2 : هیدس Escape Plan 2: Hades 2018 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم نقشه فرار 2 : هیدس Escape Plan 2: Hades 2018

ری برسلین سال‌ها پس از اینکه از زندانی گریزناپذیر خارج شد، یک نیروی امنیتی درجه یک جدید سازماندهی کرد. اما وقتی یکی از اعضای تیمش ناپدید می شود، برسلین باید به جهنمی که زمانی از آن فرار کرده بود بازگردد.

نسخه اختصاصی اضافه شد.

دانلود فیلم آخرین شب آمور Last Night of Amore 2023

دانلود فیلم آخرین شب آمور Last Night of Amore 2023

یک ستوان پلیس به نام فرانکو آمور در شب قبل از بازنشستگی برای بررسی صحنه جنایی که در آن بهترین دوست و شریک قدیمی او دینو در جریان سرقت الماس کشته شده است، فراخوانده می شود.

دانلود فیلم